Támadás a Fehér Ház ellen

Olympus Has Fallen

2024.02.19 R9CK3R

Az új akciófilmek kevésbé tetszenek már, de ez bejött! Jó a szereposztás, sztori, látvány, a jelenetek és a rendezés is!

2020.09.29 indingo

Számomra elég kiszámítható volt a film. A története már kicsit elcsépelt ezzel a mindenki az elnök éltére tör témával.

2019.03.28 Thibo84

Egy újabb film, ami olyan érzést kelt, mintha a Die Hardot nézné az ember. Egy ember a túlerővel szemben, egy épületen belül. Csak itt még a fehér trikó is elmaradt, de a stúdiónak több jó nevet is sikerült megnyernie magának a produkcióhoz. A sötét ... Több

2017.10.22 Deku

Unalmas volt és nem a megvalósítás volt az ami unalmas hanem a sztori maga. Ennél a filmnél én nem vettem észre semmi egyedit. Százszor elsütött sablonos pillanatokkal volt tele de nem ez volt a legnagyobb baj.

2021.11.20 Klauka89

Nem rossz, de nem is jó. Nem tudom, mi a bajom vele, de valahogy nem az igazi. Igen, ez a jó szó, átlagos, kiszámítható.

2019.03.28 harnas1207

Nagyon sablonos és gyenge film. Kiszámítható és hozza a régi idők bugyuta amcsi akciófilmjeinek világát. Kár, pedig a színészek alapján jobb is lehetett volna. A második rész egy fokkal jobbra sikeredett.

2020.09.01 BoBamburg

Tipikus amerikai akció film, ahol rajtuk kívül mindenki gonosz, de szerencsére ott van nekünk Gerard Buttler, az egyszemélyes hadsereg, aki megmenti az elnököt és egész Amerikát. Számomra tipikus bűnös élvezet a film, mert bármennyire is buta történet, én élveztem.

2016.01.04 mrarizona

Tipikus amcsi film, egy ember megment mindenkit. Halogattam es a megnezeset, de ha nincs mas... Birom amikor egy filmben kepzett ugynokok belerohannak a golyokba, aztan van egy aki mindet elkeruli. Ez latvanyos negativum.

2017.12.29 diumiu

Túl sok meglepetést nem okozott ez a film, ez a tipikus kiszámítható mentsük meg Amerikát/világot kategória. Izgalmas volt, de számomra nagyjából az egyszer nézhetős kategória.

2020.09.11 Timcsi

Izgalmas film volt, tele akcióval. Az alakítások jók, a film pörgős, de kiszámítható. Butler jól hozza a karaktert.

2019.06.09 kevelin

nekem nagyon tetszett a film. nem volt kiemelkedően izgalmas meg hát nyilván tudni lehetett hogy pozitiv lesz a vége, de én birom az ilyen jellegű filmeket. jó kis akciófilm volt és igazából nem volt unalmas mert szinte végig történt valami nem voltak felesleges párbeszédek, végig zajlott a sztori.

2016.07.26 VFTS

A 2013-ban megjelent két Fehér Ház ostromlós film közül ez a jobb. Tipikus lövünk ész nélkül mindenkire jellegű akciófilm, de nézhető. A sztori nem túl bonyolult, cserébe kapunk pár látványos effektet.

2020.05.25 Érdeklődő

Nagyon izgi

Igaz, a történet nem valami nagy szám, de a megvalósítás fergeteges, a látvány igazi gyöngyszeme a filmnek. Gerard Butler, aki a fehérház megmentőjeként van a színen, olyan jól éli át a szerepét, hogy nehéz elhinni, hogy csak egy lehetséges eseményről van szó a filmben. Az akció filmek egyik kiemelkedő alkotása testesül meg a szemünk előtt a filmvásznon.

2016.04.25 gazsika1978

Nekem nem tetszett, tipikus amerikai klisé film. Túl nagy elvárásaim nem voltak a filmmel kapcsolatban, gondoltam hogy ezek a képek fognak fogadni egy ember megment mindenkit. Maga az elfoglalás rész nagyon tetszett, még ha a hitelességét meg is lehet kérdőjelezni, de ez volt az egyetlen olyan rész amit kiemelnék.