Az emberi százlábú 3

The Human Centipede III (Final Sequence)

2022.12.29 polgy

Na ez vajon mi? 3

A harmadik rész már inkább paródia, szerintem rájöttek a rendezők, hogy ebből az egészből jobb viccet csinálni. :) Na azért a humor mellett is csak az nézze meg, aki nem leányregényeken nőtt fel.

2019.01.26 Norbert93 Nézhetetlen

Úgy hiszem ez az a film, aminél nem kell megindokolnom az értékelésem.

2020.11.03 Ildikó Bacskai Nézhetetlen

sz@r sorozat

Minden részéhez oda fogom írni, hogy a filmvilág szégyene, undorító, ostoba, alpári, figyelemhajhász retek, mondandó nélküli erőltetett szenny.

2021.09.29 Laca//Ho/rr/oR//

Értelmetlen és undorító

Mégis mit lehet egy ilyen "alkotás" után írni. Miután megnéztem (nem tudom, miért) mind a három részét, azt konstatáltam, hogy ez a filmvilág szégyene egyszerűen. Értelmetlen, undorító, és még horrorfilmnek sem lehet nevezni, mert azok is épülnek valamire, és az izgalomra törekednek. De ez a film egyszerűen rossz, és kész.

2019.05.28 Di Canio

Az igazgató ordibálása végig nagyon idegesítő, kicsit gagyi is ez a börtönös téma, utolsó résznek jobbat várt az ember.

2021.07.02 Kósa Bence

Undorító a film, de sajnos beteg emberek léteznek. Itt nem csak a film készítőire gondolok.

2017.12.31 Zsceeeka

Az egész filmet emiatt a beteg alapötlet miatt érdemes csak megnézni (mármint mind a 3-at), de ha már valaki átverekedte magát az első kettőn, akkor egyszerűen muszáj ezt is látni. Beteg sztori, közepes film.

2016.02.12 moov18

Az első két százlábú után megérkezett a harmadik is. Nos, Tom Six úgy látszik nem enged a brutalitásából. Bár, az igazsághoz hozzá tartozik, hogy feleannyira lett erőszakos mint a második rész, azért itt is tisztességgel megy a vérfolyatás, a kegyetl... Több

2017.06.01 jencike1985

Nagyon érdekes maga az egész történet, és nem nagyon látom értelmét de megnéztem mind 3 részt. Izgalmas az biztos ,de undorító és felfoghatatlan. Érdekes de bizarr.

2016.04.30 angel001

Mind a három részt végig nézve azt kell mondnom zseniális, zseniláisan undoritó, erőszakos, vérfagyszto.Csak az nézze meg aki acél gyomorral rendelkezik, na és persze acél idegekkel.Ez nem a megszokott horror filmek egyike.

2017.03.28 Zsófi

Ezt a filmet nem a horror kategóriába sorolnám... Ahogy pl. a Fűrészt és a Hostelt sem. Az ilyen és ehhez hasonló filmeket külön kategóriába tenném, olyan névvel ami összefoglalja az emberek kínzását/csonkítását/beteges/szadista/undorító dolgokat. Lá... Több