Az éhezők viadala: A kiválasztott - Befejező rész

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

2023.12.05 Lóri Ádámcsik

Izgalmas befejezés

A befejező rész izgalmasabb volt, mint az első rész. Jól zárták le a történetet.

2017.04.11 indingo

Az előző résszel nekem teljesen összefolyik. Ebben a részben is alig történt valami, azon kívül, hogy kaptunk egy bénácska befejezést. A romantikus szál lezárásának sem örültem. v

2017.04.06 GedyPapa

Nem tette magasra a lecet az első része a profitmaximalizáló befejező duplarésznek, így még ki is tudtak hozni egy picivel többet belőle. Volt egy fél óra, amiért érdemes volt megnézni, bár egy ilyen hosszú alkotásnál ez édeskevés.

2016.04.14 Szilonka

Általános vélemény a trilógiáról, ami négy részes. Az első film alapozta meg a sikert, valami újat hozott történetben egy új világot teremtett és meg is ugrotta a megvalósítási feladatokat. A második rész még tartotta a szintet érdekes volt, de azért... Több

2019.04.26 Ms. Akárki

Megható, akciódús befejező része lett a trilógiának. Méltó befejezés , bár személy szerint a vége nekem a könyvben valahogy szebbnek, jobbnak és érzelmesebbnek hatott. De még így is maradandó és klasszikus film lesz. Peeta+Ketniss

2017.10.23 Bazzzsi

Összességében befejező résznek jó volt, bár úgy az egész film kicsit politikai lett a végére. A részek színvonala folyamatosan esett és azt sem értettem, hogy miért a Pita gyerekkel jött össze a végén.

2018.04.20 TomÁcs

Csodálom, hogy az előző rész sikertelensége után ezt még moziba tudták lehozni a készítők. Történetben dög unalom az egész, látvány kicsit javított rajta.

2018.12.04 VvV

Egyszerre a legjobb nézni az összes részt, sok idő de így élvezetesebb. Izgi történet, jó karakterek.

2016.02.19 Lonka

Egy jó volt a filmben, hogy ez már az utolsó. Kész, vége, lezárják nem lesz több. Szerintem így is indokolatlanul hosszúra húzták, szinte már divat egy trilógia kötetlből 4 részes mozit csinálni, pedig a történet nem követeli meg. Egyetlen jelenet maradt meg, amikor az a fekete olaj(?) hömpölyög.

2016.03.27 Alexa

Szerintem az osszes rezs kozul ez volt a legunalmasabb,e s legkiszamithatobb. Szamomra csalodas volt a befejezes, pedig jol indult az elso 2 resszel.

2016.06.19 Timcsi

Történetben gyenge, néhol unalmas. Nem üti meg az első két rész szintjét. A vége pedig nagyon giccses lett.

2019.05.17 petraszab

Amilyen jól indult a történet az egész világgal amit teremtett, annyira leült a story az utolsó két részre. Hozzátartozik a történethez, de én más befejezést képzeltem el.

2019.06.02 kevelin

Ebben a filmben szerettem meg Jennifer Lawrence-t. Nagyon tehetséges színésznő, imádom. A film szintén egy mai társadalomkritika, hogy a hatalomért még a saját gyerekeiket is képesek megöletni az emberek..

2015.11.22 TribeBubu

Jó film volt, jó befejezése a történetnek (bár kissé kiszámítható,) méltó a korábbi részekhez. Mindazonáltal megjegyezném, hogy szerintem (akárcsak a hasonló sokrészes filmnél,) felesleges volt az utolsó kötetet kettényesni. Nem olvastam még a könyv... Több