Az éhezők viadala: A kiválasztott - Befejező rész

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

2022.07.09 hemish Nézhetetlen

Nézhetetlen

Megnéztem mindegyik részt, de már egyáltalán nem emlékszem rá. Vagy bealudtam rajta, vagy kikapcsoltam; már erre sem emlékszem. Hogy miért volt erre ekkora hype, az is rejtély nekem. Valahogy nem tudtam egyik szereplőt sem megkedvelni, sőt megutálni se. Full közömbös és érdektelen volt számomra minden karakter. Jennifer Lawrence karakterének a nevére se emlékszem, de arra igen, hogy az egész sztori szerintem teljes agyrém. Gyerekeket egymásra ereszteni és mindezt a tömeggyilkosságot "aratásnak" hívni? 12 éveseket kiállítani 18-19 évesek ellen halálig? Baromság az egész, ahogy van. Kb. olyan kifacsart bolondéria az egész mint az a másik baromság, a szürke X árnyalata, vagy mi. Egy unatkozó elme kitalációja. Ennyi.

2016.08.03 VFTS

A befejezés könyvben is borzalmas volt, filmen is az lett. Ez már inkább a tipikus amerikai tucat filmekre emlékeztetett, így sok minden nem volt, ami lekötött volna. Egyszer azért nézhető.

2016.04.04 Annuska

A színvonal egy jobban ment le a részek alkalmával a végét pedig tök felesleges volt 2 részre osztani. Nem igazán történik benne olyan sok minden, hogy indokolt volna a duplázás. Ez a rész annyira unalmas volt, hogy csak na.

2016.04.25 Loborg

Kíváncsi voltam rá, hogy mit fognak kihozni a végére, a harmadik könyvről már régebben hallottam, hogy elégéé rossz lett, így nem olvastam. Végeredményben egész kellemes befejezés volt, de azért az egész történet eléggé kifáradt a végére.

2016.04.19 szoljhozzam

Egész jó kis film lett, nem is gondoltam volna. A története nagyon tetszik, maga ezek a viadalos részek is nagyon tetszetősek és a gondolata is jól ki lett dolgozva. Az első és második rész viszi nálam a pálmát, de a többi is teljesen rendben van.

2016.03.20 Ragemarci

Mostanra számomra teljesen kifulladtak ezek a YA mozik. Annyira súlytalan, lélektelen a rendezés, felszínes minden és mindenki, hogy a sok halál és dráma is csak lóg a levegőben, nem ráz meg. Vannak ennél jobb játékok is!

2019.03.24 Vágottszemű

Nekem nem nyerte el annyira a tetszésemet, mint a többi film, de attól még egész élvezhetőre sikeredett szerintem. Simán meg lehet nézni és élvezni. Ajánlom!

2016.07.11 hejnekem

Sajnos méltatlanul fejezték be, és fölöslegesen elhúzták ezt a filmsorozatot. Kiszámítható, nem túl érdekes az utolsó rész, nem volt elég nagy a "tüzijáték" a végén. Sajnálom, pedig az első két rész nagyobb tetszett, a tinis-szabadulós műfaj legjobbjai voltak.

2017.02.04 wooderman

Minden részét láttam, de azt hiszem ez volt a leggyengébb mind közül.A többi része tetszett, de ez sajnos elég laposra sikerült.Több fordulatot, nagyobb csattanot vártam a végére ! :(

2016.01.15 Mithrel

Ez a film magasan felülmúlta az elvárásaimat. Az, hogy az előző rész mennyite tetszett vagy mennyire nem az most nem ide tartozik, viszont azt elmondom, hogy sosem hittem volna, hogy ilyen színvonalon, a könyvhöz ennyire méltó módon sikerül megvalósí... Több

2017.06.05 szkodvig

Hát nem szomorkodtam,hogy végre vége. Már nagyon elnyújtott volt és bitang erőltetett is de ettől függetlenül egyszer talán érdemes megnézni főleg ha megakarjuk ismerni a sztori végét.

2016.02.10 norbi0102

Akcióban dús, pörgős, látványos film karakteres szereplőkkel és végig pörgős eseményekkel. Nem hagy unatkozni, minden perce lekötött. érdemes megnézni a műfaj kedvelőinek!

2017.01.15 valery

Látványos és izgalmas, jó a sztori, de az első két részhez képest gyengébb. Jó a színészi játék, a dramaturgia, de összességében sok újat nem mutatott az előző részekhez képest. A befejezése látványos, ötletes.

2016.05.21 Gecko

Ha van rossz film akkor ez az. Egyáltalán nincs benne semmi más csak dráma, rossz színészi játék és nagy krokodil könnyek, egy piás fazon és összesen a 4 részben 3 perc csatajelenet, a többi kínlódás és bajkeverés. Nem ajánlom!