Az éhezők viadala: A kiválasztott - Befejező rész

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

2016.07.25 feketerigous

Nagy izgalommal ültem be, a moziba és néztem meg a befejező részt. Nagyon sajnáltam, hogy Sam Claflin meghalt benne, azok után, hogy a főszereplők életét többször is megmentette az előző részekben. Ennek ellenére, nem mondom, hogy rossz rész, sőt mindenkit bíztatok, hogy nézze meg, h még nem látta. :)

2015.12.03 tamas84

Hihetetlen, hogy repülnek az évek, de ez a történet is véget ért. Jól összerakták ezt a filmet, és a befejezésre sem lehet szerintem panasz, bár vannak, aki felvetették, hogy nem így kellett volna, de én teljesen elégedett voltam. Összességében egy ... Több

2016.05.04 irodalmialkotas

Katniss képtelen alkalmazkodni ezekhez az elvárásokhoz: ez az elején hátráltatja, később kiemeli a többiek közül. Bátorságának és „alkalmatlanságának” köszönhetően ő lesz a felkelőfélben levő forradalom vezéregyénisége, a „Fecsegőposzáta”. Az Éhezők... Több

2017.02.24 időjós

Az első részt is gyengének éreztem, de végeredményben azért mégiscsak élvezhető, érdekes volt. Nekem ez a film nagyon vontatott, nem tudta fenntartani a figyelmemet.

2015.12.29 Luxury

Nekem nagyon tetszett. Mindvégig megadta a kellő izgalmat komoly akciójelenetekkel spékelve. Az utolsó pár perc befejező pillanat nagyon magával ragadó.

2016.05.11 Kellangy

Nekem talán ez volt a legkevésbé tetsző rész. Nagyon vontatott, unalmas, alig történik valami. Már nem kellett volna ezt a részt leforgatni, mert a fő üzenete nem tett ki egy teljes mozifilm időt. A szereplők sem tudtak kibontakozni, Catniss igazából nem tudott mit eljátszani.

2015.12.29 sepsiklaudia

na ez az film amit kifejezetten nem szeretek, nekem túl kreált a látvány, a történet az egész, hogy a városiak ezekre a szerencsétlenekre fogadhatnak. Nem nincs benne semmi amit szeretnék, sok helyen a kosztümöket egyenesen nevetségesnek és erőltetnek tartom

2016.02.04 bviki

Na ez már jobb lett mint az előző. Nem nagy akció filmet vártam hanem pont ezt, hogy bemutatja a háborút. Nem volt mű, valóságos volt pont ilyen lenne a háború akár már manapság is.

2016.02.03 Kandurbaba

Akcióban dús, pörgős, látványos film karakteres szereplőkkel és végig pörgős eseményekkel. Nem hagy unatkozni, minden perce lekötött. érdemes megnézni a műfaj kedvelőinek!

2016.02.08 RobThe10

Többet vártam a befejező résztől, mert az előző rész borzalmas volt. De azt kell mondjam, ez sem lett jobb... Le vagyok törve, de nem baj. Első két rész csodás volt.

2015.12.12 vinetty93

Nekem nagyon tetszett ez is pont annyit kapunk amennyit kaphatunk egy ilyen filmtől és ez tökéletesen elég arra, hogy jól szórakozzak. Nem akart több lenni, mint ami valójában.

2016.02.09 Dniel

Szerintem nagyon el lett rontva ez a trilógia, sajnos ezt a filmet már nem tudtam befejezni mert annyira rossz volt. Az első része az jó volt de a másodiktól már nem, amit sajnálok mert alapjáraton szeretem ezt a trilógiát!

2016.04.19 szabi17

Sajnos a befejező rész lett a széria leggyengébb darabja számomra. Az első kettő részhez képest megint visszatértek a viadal okozta akciók amelyek nagyon jól lettek kidolgozva és látványosra sikeredtek. Ám a történet hiányérzetet hagy maga után, nem... Több

2018.03.14 Onódi Zoltán

Teljesen belassult, mintha úgy lettek volna vele vele, hogy már mindegy. Úgyis hozza a pénzt.