Az éhezők viadala: A kiválasztott - Befejező rész

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

2016.04.24 johnny87

Ezen a részen nagyon látszik , hogy szétszedtek egy történetet amit még tele szuszakoltak unalmas vontatot jelenetekkel. Már nagyon látszik , hogy ez egy befejező rész de ennyire nem kellett volna.Persze tudatni kell hogy ez a búcsú a karakterektől.I... Több

2016.03.24 Kiccsi7

Élveztük, ahogy az előzőeket is. A végét szerintem kicsit nevetségesen csinálták meg, amikor előreugrottak az időben, az kizökkentett és így nem kellett volna az élménynek. A könyvhöz igyekeztek hűek maradni, apróbb csúszások voltak csupán, de teljesen belefért szerintem. Jó trilógia volt, hiányozni fog.

2015.12.08 Zsu99

Hozza a film azt amit vártam Az előző részek alapján és egyáltalán nem okozott csalódást. Karakteres szereplők pörgős cselekmény s történések és egy percig sem hagyja unatkozni a nézőt.

2015.11.26 Elemer.K

Nah itt is sejtettem,hogy mi lesz a film vége,de tetszett.A korábbi részekhez képest szerintem itz kicsit több és komolyabb akció jelenetek voltak és nem csak mese habbal.Érdemes rövid időn belül végig nézni az összes részt akkor lesz igazán érthető.

2015.11.30 philboy

Nagyon vártam már ezt a filmet, és valóban, ez lett a négy film közül a legjobb. Intenzív, feszes, akciódús és helyenként drámai mozi lett. Ha az előzőeket szeretted, nem szabad kihagyni!

2020.08.29 arina

Sokkal jobban tetszett nekem ez a rész mint az előző,de akkor sem ér annyit mint az első kettő. Peeta jobbá tette a filmet az előzőből hiányzott .Ez a része kicsit átment horror filmbe a szörnyek megjelenésével.A vége nagyon tetszett a szerelmesek befejezése végig Peetának szurkoltam Galet még mindig nem bírtam elviselni.

2016.01.04 somoha

Hosszú ideig vártam rá, hogy megnézhessem, és végül sajnos csalódnom kellett. A film jó, de valamiért mégis rossz érzéssel távoztam a moziból, valami hiányzott...

2016.02.16 Ancsika

Annyira imadom ezt a sorozatot hogy kar hogy nem csinaltak belole tobb reszt.bar az utolso reszben ketnisz eleg lehetetlen dolgokat elt tul,es kiszamithato vol,de ettol fuggetlenul szeretheto

2015.12.27 Filep Nóra

Nekem mindegyik rész nagyon tetszik ez a rész viszont felülmúlta mindegyiket. Izgalmak a helyén vannak. Kedvenc szereplőm Finnick odair. A karaktere magával ragadott.

2016.04.24 Tlung

Nem kicsit túltolták a movie-franchise-t! Kb 20 percesre megvágható a film úgy, hogy semmilyen dramaturgiailag vagy vizuálisan lényeges mozzanatról nem maradsz le! Nincs benne meglepetés, nincs benne katarzis; csak helyenként unalomba fulladó elvont érzelemkeltés.

2016.02.12 Farky

Végre egy izgalmas, akcióban gazdag rész, ami majdnem tökéletes lett. A végkifejlet kiszámítható volt, de mégis izgalmas volt majdnem minden perce. Azért csak majdnem, mert az utolsó jelenetek valahogy nem illettek nekem ehhez a pörgős részhez. 10/8

2016.02.09 Zolikababa11

csal az elso 2 resz jo a toobi szerintem szar naon

2015.12.02 dnbasd123

AZ első 2 rész volt a legjobb azután meg ez , de már csak a befejezés miatt is írom megfogom még párszor nézni ezt a sorozatot :) !

2015.12.10 drakefyre

Hát hihetetlenül nagyot csalodtam a befejezésben. A könyvet nem olvastam, de ismerek olyat aki igen és neki tetszett mert erre számított, de valahogy én más véget képzeltem volna. De ettől függetlenül jó is lehetett volna, csak nem kellett volna 2 filmre nyújtani a befejezést.