Az U.N.C.L.E. embere

The Man from U.N.C.L.E.

2018.09.04 Deniel

Kifejezetten szórakoztató kis film. A stílusa egyedi a 60 évek style némileg keveredik a mai stílussal bizonyos szempontból, de ez megszokott egy Guy Ritchie filmben. A karakterek zseniálisak a párbeszédeken bepisilsz a zenék pedig szuperek, szinkron... Több

2016.12.31 cinderella

Nagyon kellemes meglepetés volt ez a film. Nem számítottam semmi különösre, úgy voltam vele, hogy jobb híján ez is jó lesz egy estére. Nem gondoltam volna, hogy ennyire megtetszik, végig lekötötte a figyelmemet, nem voltak benne unalmas részek.

2016.02.10 Rayman102

Tökéletesen megfelel egy esti filmek. Vicces, izgalmas, szórakoztató. Talán néhol kicsit unalmas. A színészeket nem ismertem, de szerintem jók voltak az alakítások.

2016.05.21 Gecko

Nem volt egy túlságosan jó film, az egyik zene tetszett belőle amúgy az egész felejthető. PEdig nem lett volna rossz egy normális új kém film az amerikai-szovjet rivalizáló időkről. Érdekes a magyar vonatkozása is, de hát nálunk olcsó forgatni.

2017.02.03 Enjoy

Ami nem tetszett a filmben hogy túl sok volt benne az akciójelenet, ami a sztori rovására ment. Lehetett volna izgalmasabb, érdekesebb és tartalmilag összetettebb.

2015.10.23 Adell89

Moziban láttam és nekem nagyon tetszett a film,egyik kedvencem is lett :) Érdekes téma, jó szereplőgárdával. Ezt tényleg érdemes megnézni,felejthetetlen élmény lesz!

2016.06.01 tamas84

Micsoda szereplőgárda, és micsoda őrült egy történet. Nagyon kellemes meglepetés volt ez a film, pedig túl sokra nem számítottam tőle. Richie ismét csúcsformában.

2016.04.27 ukla

Hát nem is tudom elég gyengére sikerült ez az alkotás.A humor és a szinészek elég átlagosak.A történet még talán jó lenne csak valahogy túl vagányra akarták és követhetetlen.A két kém elég szórakoztató de egy idő után már fárasztóak.Nem láttam a régieket de szerintem egszer rászánom magam.

2015.10.20 Blindspot

Először nem is gondoltam, hogy ez a film bármilyen szinten eléri azt, hogy én kedveljem. Valahogy nem tetszett a felvezetés. Azonban mégis csak megnéztem. Szerencsémre. Hisz pozitívan csalódnom kellett.

2017.03.01 Zenta

A film egy erős közepesre sikerült. Különösen az atmoszférát, a remekül összerakott filmzenét és a két férfi főszereplőt emelném ki. Szerintem klassz film.

2016.08.29 GaraiV

Tipikus CIA akciófilm, se több, se kevesebb. Újdonságot nem adott, felejthető sztori, de azért egyszeri nézésre szórakoztató. Akciódús film, de semmi extra. Közepes.

2016.05.07 anita9215

Ez a film most nem tetszett, nem ütötte meg az én ízlésemet. Azt nem lehet rá mondani, hogy teljesen bukta lett, mert nem, de ez most valahogy akkor sem adta át az érzést. Sajnos negatív élményt adott.

2015.08.20 Norcsi59

Talán nem túlzás hogy 2015 legjobb akció vígjáték a remek szereplőkkel. moziban látni egy élmény volt ,végig szórakoztatott ,nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek !

2015.11.16 Regi82

Meglepően jó film volt. Néhol kissé sablonos, kiszámítható,de mindezzel együtt, izgalmas, fordulatos, látványos akciójelenetekkel fűszerezett, ugyanakkor drámai pillanatokat is tartalmaz. A történet sem unalmas.