Az U.N.C.L.E. embere

The Man from U.N.C.L.E.

2015.12.08 Zsu99

Komoly történet és mégis vicces Jó poénokkal teli. A színészek karaktere nagyon jó választás igényesen és profin alakítanak. Igényes rendezés és alakítás.

2015.10.03 marcibodri

űha mafabon mennyire szeretik ezt a fimet, mondjuk én is moziban láttam :) Jó kis film, Guy Richie még mindig tud ha akar, bár a Sherlock Holmes hármat még mindig várom, meg ennek a folytatását.

2020.02.12 Zitavon

Stílusos, humoros kémtörténet, húscafatok röpködése nélkül ;)

Végre egy teljesen élvezhető kémtörténet, ami talán hajazott egy kicsit a 007 filmekre, de nem tocsogott a vérben, és a húscafatokban, ez különösen tetszett, mert manapság már szinte ritkaság számba megy. Nem mondanám, hogy a forgatókönyv, és a történetszál kiszámíthatatlan volt, elbírt volna mindenképpen kicsivel több csavart, ezért is adtam a filmértékelésre 5-ből 4 csillagot. Jól sikerült a szereplőválasztás, főleg a nagystílű tolvajból lett CIA ügynök karaktere tetszett. A kosztümösöknek, és a rendezésért 5/5 pont. Aki élvezhető, jó minőségű, könnyed filmre vágyik, annak mindenképpen érdemes megnézni.

2015.12.09 Bius

Meglepett ez a film mert úgy gondoltam,hogy rossz csalódás lesz de helyette nagyon jól sikerült filmet láttam.Henry és Hugh karaktere kifejezetten szimpatikus volt.Nem lehet unatkozni rajtuk.

2019.01.11 Let it happen

Nekem rettenetesen tetszett, hiszen volt benne történelem is és mellette nagyon szórakoztató volt! Egy-két helyen igazán izgalmas, de tök sok poén van benne! A szereplőválogatás is előnyösen sikerült! Kifejezetten tehetségesek! Én csak ajánlani tudom!

2016.04.19 novak7matyas

Ezzel a filmmel Guy Ritchie karrierje mélypontjára került.Nem számítottam rá hogy jó film lesz mert Guy Ritchie a Blöff és a Ravasz után egyre lejjebb adott a színvonalból még a Revolver meg a Spíler jó kis filmek voltak még Sherlock Holmes-ok is elm... Több

2016.04.09 sonolokojjo

Végre újra forgatott Guy Richie, és milyet! Eléggé más ez a filmje, mint a korábbiak, de brutálisan szórakoztató lett. Nálam egyértelműen ez az év vígjátéka!