Végtelen útvesztő

Végtelen útvesztő

Escape Room

Hat teljesen különböző ember megkapja ugyanazt a meghívót - és egy olyan helyen kötnek ki, ahol látszólag csak egy játékban kell résztvenniük. Csak annyi a feladat, hogy találják meg a kijáratot, ám egyre inkább úgy tűnik, hogy az nem létezik, a játék tétje pedig nem a célba érés, hanem maga az… Több

Rendező: Adam Robitel
Forgatókönyvíró: Bragi F. Schut, Maria Melnik
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Dél-afrikai Köztársaság
Premier (HU): 2019.01.03.

2024.03.24 Ultron

Szórakoztató karakterek és csapdák

Jó kis szabadulószobás film, mely elsősorban a karakterek és a csapdahelyzetek miatt működik olyan jól. Egyszerre kapunk rejtélyeket a legfőbb szereplők előélete kapcsán és sorsukat illetően, illetve magukról a trükkökről és arról a rejtélyes társaságról vagy szervezetről is, akik mindezt megteremtették (és kívülről nézik). Némelyik csapda egészen jól kitalált, és egészen a zárásig nem tudhatjuk, mi lesz. Nekem bejött az egész, így az értékelésem egyértelműen négy csillag, százalékban pedig 75 százalék.

2019.07.29 ArpiHajdu és Réci

a nap véleménye

Szabadulj meg a félelmeidtől!

A Végtelen útvesztőben két, napjainkban igen népszerű trend keverékét köszönthetjük: az egyik a horrorfilmek egyre nagyobb népszerűsége, a másik pedig a szabadulószobák gombamód terjeszkedése a világ különböző városaiban. És gondoljunk csak bele: mi ... Teljes kritika

Szeretem a szabaduló szobás filmeket,és ez is egy kellemes,izgalmas film volt.Tele jó ötletekkel,a CGI is zseniálisan működött.Egy kicsit zavart,hogy a szereplőket úgy igazából nem mutatták be rendesen,de talán ez volt az egyetlen negatívuma.Aki szereti a Fűrész tipusú filmeket,annak természetesen kötelező darab.

2019.01.14 indingo

Lendületes a története, sok minden történt benne, valahol kicsit erőltetett. Picit elhozza az éhezők viadala érzést.

2020.08.12 HE7EDIK

Nem tudom mi van jó abban hogy összezárnak néhány hülyét egy szobában és ki kell szabadulniuk, de kombinálva egy kis fűrész beütéssel nézhető film készíthető belőle.

A film összbevétele 155 712 077 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 143 813 425 forintot termelt.

A Végtelen útvesztő Adam Robitel második egészestés filmje az Insidious: Az utolsó kulcs után. Szerző: hp

A Végtelen útvesztő premierje eredetileg 2018. november 30-án lett volna, de a bemutatót előbb 2019. február 1-re halasztották, majd január 4-re hozták előre. Szerző: hp

A film eredetileg The Maze (Útvesztő) címmel került volna a mozikba, de a stúdió 2018. májusában Escape Room-ra keresztelte át a produkciót. Szerző: hp

A film forgatása 2017. végén kezdődött meg Dél-Afrikában. Szerző: hp

(2019. 02. 15.)
Vér és matek
Idegen emberek, egymásba nyíló rejtvények, és a mindenhonnan leselkedő halál. Régi recept, amelybe elég sok film belebukott már. A Végtelen útvesztő viszont kivétel: remek tempóérzékkel és kivételes látvánnyal ringat minket a borzongásba. PAPP SÁNDOR ZSIGMOND KRITIKÁJA. Több

(2019. 01. 04.)
Sajnos annyira egyszer nézős, hogy a színészek nagy részét nem fogom felismerni más produkciókban sem, ha pedig igen, akkor nagyon tudatos folyamat lesz leépíteni az ingert, hogy hagyjam a francba az egész sorozatot/filmet emiatt az egyszeri rémség miatt. Összességében egyszer nézhető film a Végtelen útvesztő, de nem érdemes rá pénzt költeni. Hívas... Több

(2019. 01. 03.)
A Végtelen útvesztő-t azoknak a mozifanoknak ajánlom, akik szeretik az olyan izgalmas thrillereket, amiben van némi light-horror elem, csattanók és humoros beszólások, amik miatt végig szórakoztat és leköti a figyelmüket. Nem kell tőle extra sokat és újat várni, viszont az utóbbi idők hasonló filmjei közül kiemelkedik, pont a felsorolt pozitívumok ... Több

(2019. 01. 10.)
Ugye mindenki eljátszott már a gondolattal, hogy milyen lenne, ha egy szabadulószobából valóban nem lehetne kiszabadulni, ha nem sikerül megfejteni a feladványok tömkelegét? Több

Értékelés: 7.6/10
(2019. 01. 10.)
Ha valaki szeretné tudni, mi történik akkor, ha ötvözzük a Fűrészt, a Kockát és a Motelt, az ne habozzon, és feltétlenül tegyen egy kísérletet a Végtelen útvesztővel. Több