A visszatérő

The Revenant

2018.10.13 Deniel

Nincs nagyon miről beszélni a filmet illetően! Egy szó: Lehengerlő! DiCaprio Wall street farkasában nyújtott alakítása vetekszik ezzel a filmmel! A forgatási helyszínek pedig úgy ahogy vannak, tökéletesek és minden korhű, ahogy annak lennie kell Az o... Több

2016.05.01 wooderman

Igazán látványos, pörgős,izgalmas. Nagyon jól megválasztott szereplőkkel, zenével látványvilággal.Részemről az egész úgy volt jó ahogy volt. Megéri moziban nézni,egy hosszú nap méltó befejezése.

2016.06.27 Kirana80

A film képi világa nagyon a helyén volt, megérdemelten kapott Oscar-díjat az operatőr. A film maga, egyetlen mondatban összefoglalható, mint ahogy az a végén meg is történt. Kiemelném a mindig fantasztikus Dicaprio mellett Tom Hardy alakítását, akié ... Több

2016.04.25 gazsika1978

Vegyes érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban mert tetszett is meg nem is. A színészi játék lenyűgöző. Tom Hardy sokadjára bizonyítja tehetségét, alakításával el is lopja a show-t a többiek elől. Viszont a film igazi ütőkártyája szerintem a látványvilág.

2016.02.10 norbi0102

Hardy és Gleeson is nagyobbat játszik szerintem mellékszerepekben DiCaprionál akinek szinte "csak" távolba merengenie és szenvednie kellett. A másik két karakter sokkal érdekesebb lett. Amúgy az atmoszféra és a képek hangulata tényleg zseniális amit csak olykor ront el egy-egy már kissé túltolt túlélés.

2017.03.06 Hedy0809

Uhh...ez a film olyan képi világgal készült,h az ember azt hiszi ott van közöttük. Hihetetlenül élethű,szinte érzi az ember a hideg levegőt a bőrén. Óriási drukk volt bennem és nem csalódtam... Ajánlom mindenkinek ki szereti DiCapriot,most sem okoz csalódást.

2018.03.25 Rendszergizda

Személy szerint engem untatott a film. Azt éreztem végig a filmben, hogy nem az emberekhez szól, hanem kritikusoknak szólt film, hogy Oscart nyerjenek vele. Maga az operatőri munka és színészek alakítása kiváló.

2017.04.03 T.Andras

A visszatérő képi világa, az operatőri munka az egyik legjobb, amit valaha láttam. Csodálatos. A történet is nagyon érdekfeszítő volt számomra. Szeretem a drámákat, úgyhogy igazi csemege volt számomra ez a film.

2016.04.27 angel001

Nagy örömmel vártuk.Páromat leptem meg mozijegyekkel, és bár nem volt teljes katasztrófa a film,de egy ennyire beharangozott filmhez képest gyenge, már-már unalmas részekkel tarkítva.Inkább egyszeri, otthon nézős.A színészi alakítás sem volt túl meggyőző.

2016.09.27 Zoe091

Elég sokat unatkoztam rajta, amíg néztem. A történet nagyon vontatott. Viszont a jelenetek jól megvannak csinálva, látványos. Egyszer meg lehet nézni. Nem lett a kedvencem.

2017.09.01 Zsuzsy

Leonardo Di Caprionak az az arca, az a karaktere mutatkozik meg a filmben, amit szeretek és amit profin alakít. Hatásos, érzelmileg is megfogó, izgalmas dráma profi jelenetekkel.

2016.04.11 BallEr

Elkeseredést okozott ez a film, főleg azért mert talán túl sokat vártam tőle. Kaptunk egy semmilyen sztorit emellé pedig a karakterek sem érték el azt a hűha, faktort.

2017.03.24 georgri

Szerintem az egyik legjobban várt film volt a tavalyi évben, legalábbis ami engem illet, biztosan. Gyönyörűek a film képei, a vágás fantasztikus, nem beszélve a színészi játékokról.

2017.02.08 Ancsus

A 151 percesfilm minden egyes másodperce megérte. Örülök, hogy időt szántam erre a filmre, mert egészen zseniális. Nekem a legjobban a filmezés és a zene tetszett, varázslatos volt.