A visszatérő

The Revenant

2018.07.16 czerik

Egész jó film, de csodálkozom, hogy, DiCaprio ezzel a szereppel nyert Oscart????

2016.11.22 Borga

Ez az a film, A visszatérő, melyet csak az látott, aki moziban tekintette meg. A film olyan fantasztikus látványt nyújt, olyan elképesztő az operatőri munka, hogy nincs az a televízió, amely képes lenne visszaadni ezt a remek élményt. Elképesztő volt.

Nagyon jó film, bár picit brutális.

2016.02.12 doroffee

Ez a film nagyon szíven ütött. Az a fajta néző vagyok, akit nagyon nehéz lekötni ilyen hosszú időn keresztül, és ennek a filmnek ezt úgy sikerült kiviteleznie, hogy nem volt kifejezetten pörgős cselekménye, sőt vagy egy óráig gyakorlatilag egy ember ... Több

2016.09.17 HannaK

Egy percig sem unatkoztam rajta, remek szereposztású film.

2016.08.21 Timike

A történetét a filmnek 3 mondatban el lehet mondani, de a 2,5 órás játékidő mégsem unalmas. Gyönyörű a helyszín és Dicaprio pazar.

2016.09.05 sipiarpi

Nem szokványos film. Bosszú a vadnyugaton elég naturalisztikusan ábrázolva. Eleget szenvedett Leo az Oscarért, bár voltak jobb filmjei is korábban. Nekem kicsit már sok volt.

2016.04.22 Loborg

Az év filmjeként vártam, főleg DiCaprio alakítása miatt, aztán ugye (számomra) kiderült, hogy nem az ő alakítása volt a legjobb. Nagyon szép film egyébként és nem sok benne a szöveg, de ez nem baj , mert a szép képek kárpótolnak érte.

2016.04.21 szoljhozzam

A film egyszerűen fantasztikus. Egyszerű a történtet vezetése, sallangmentes. Dicaprio teljesen megérdemelte az Oscart, sokak véleményével ellentétben szerintem nem túljátszott a karakter.

2015.12.30 Ragemarci

Hardy és Gleeson is nagyobbat játszik szerintem mellékszerepekben DiCaprionál akinek szinte "csak" távolba merengenie és szenvednie kellett. A másik két karakter sokkal érdekesebb lett. Amúgy az atmoszféra és a képek hangulata tényleg zseniális amit ... Több

2017.01.20 Olivér Rózsa

Tipikus kalandfilm. Aki nem tudja elfogadni hogy minusz 10 fokban úszkál a folyóban meg lesik a hegyről vagy ilyesmik annak nyílván nem fog tetszeni de akit ez nem érdekel annak jó kikapcsolódást nyújt.

2019.03.25 bbozsi

Elemetáris moziélmény, DiCaprio kicsit izzadságszagúan, de azért ügyesen kúszik-mászik az Oscarért, a táj nyers szépsége, az embererősítő mondanivaló és az egyszerűségében izgalmas történet megadják, amit egy filmtől várok: évek múltán is jusson eszembe bizonyos szituációk kapcsán.

2017.03.11 NorbiP

DiCaprio gyakorlatilag nem csinál mást, csak végig szenved, ez nem tetszett. Az Oscart ezért az alakításáért nem érdemelte meg szerintem. A film maga jó, de nem fantasztikus.

2016.07.12 hejnekem

Nagyon jó film, amit igazán a rendező és a színészek tesznek azzá. Különleges hangulatú, remek látványvilággal, aki szereti ezt a kort csak ajánlani tudom.