A vasember

Iron Man

2018.10.05 Csillagpor

Imádom. Az egyik legkedvesebb Marvel filmem. Egy egész univerzum alapkövét tették le annó ezzel a filmmel és én azóta kedvenceim között tartom számon. Pepper és Tony szerelmi szála a kedvencem és szerintem Tony az egyik leg karakteresebb elem a Marve... Több

2022.02.23 msfini

Szórakoztató popcorn-movie

Nem követem a képregényfilmeket (Marvel), kivéve az X-Men-filmeket, és azok minősége is jellemzően nagyon gyenge (amelyek a First Class után készültek). Végre rászántam magam és megnéztem: pozitív csalódás volt. A bevezetés is tetszett, hogy milyen gyorsan fogságba esett Robert Downey Jr., és hogy milyen kilátástalan volt a helyzete. Remek volt a magyarul beszélő terrorista is. :D A főszereplő nem tökéletes, nagyon gazdag, fegyvergyáros, de alapvetően nem gonosz, már a film elején sem. Sok poén nem volt, de azok nem voltak rosszak. Nem ül le a film, nagyon pörgős, az akciójelenetek hozzák a kötelezőt. Persze azért vicces volt, hogy egy barlangban milyen fegyvert képes összerakni, miközben teljesen máson kellene dolgoznia. Valamint a Jeff Bridges által alakított Obadiah Stane túl gonoszra sikeredett, és hihetetlen számomra, hogy miket csinál a film végén, a nyílt utcán. Tony Stark bejelentése is furcsa volt, hogy leállítják teljesen a fegyvergyártást, persze biztos, hogy megviselték a történtek. Valamint hihetetlen volt számomra a jelmez képessége is, bár egy ilyen popcornmozitól nem kellene realisztikus technológiát várnom. :)

2018.09.21 thejoker

Óriási! Akciódús, és izgalmas. Az egyik legjobb Marvel. Robert Downey Jr. egy nagyszerű színész, és ezt ebben a filmben is bizonyítja. Mindenkinek ajánlom.

2018.03.18 NFG

Azért nem szeretem a szuperhősös filmelet, mert általában nincs semmi valóság alapja! Történik valami, vagy csak egyszerűen úgy születik és szuperképességei vannak! Ez a valóságtól annyira távol áll! Teljesen meseszerű! Viszont ebben a filmben a tudo... Több

2019.01.04 szabomarc

A kedvenc Marvel filmem, Robert Downey Junior szerintem remekül játszik benne, jó a története is. Mindenkinek ajánlom, izgalmas film szerintem, sok akcióval.

2018.07.17 czerik

Nagyon jó, izgalmas film, humorral, akciókkal. Nem csoda, hogy egy egész brand-é nőtte ki magát.

2016.05.05 hell.l

Ez a film nagyon jól sikerült. Egyszerre kedveltette meg velem a Marvel filmes univerzumot és Tony Stark/Vasember karakterét, amit Robert Downey Jr. nagyon jól hozott. Azóta is ő a kedvencem a Marveles karakterek közül..

2016.04.25 D. Shaday

Klassz film, kimondottam látványos akciókkal. Robert Downey Jr. mintha erre a szerepre lenne kitalálva, de számomra mégis Jeff Bridges alakítása volt a legemlékezetesebb.

2016.02.18 trixxy

A Marvel szuperhősök közül ez volt az első amit láttam, és talán pont ez miatt ez is maradt meg kedvencnek. Az első rész ami a leginkább viszi a pálmát nálam, de a többit is meg lehet nézni akár többször is. A képregényt nem ismerem, hasonlítani nem tudok.

2016.02.08 Nathan03

Egyszerűen nagyon jó. Tony Stark karaktere annyira szórakoztató és ahogy Robert Downey Jr. eljátssza nem is tudnék mást elképzelni erre a szerepre annyira jól áll neki. A történet is nagyon jó meg van írva szépen felvezeti Vasember történetét. Tényleg nagyon el van találva.

2016.09.06 sipiarpi

Anno moziban láttam és nagyon tetszett. Látványos, akciódús és humoros volt. Megismerkedtünk a Marvel Univerzum első és talán leglazább karakterével, akinek megformálására megtalálták a tökéletes színészt. A történetnek vannak hibái, de ezzel is élvezhető. Többször is érdemes megtekinteni.

2017.08.01 czigler.nora

Nem rossz film, de azért én nem tuftam egyben megnézni. A bosszúállókban sokkal jobban tetszett a vasember. A színészt amúgy nagyin kedvelem. Látványosnak mondjuk látványos.

2019.04.17 iq.csabi

Robert Downey Jr. Fantasztikusan hozza a karakterét. A film szórakoztat, mind poénokkal, mind akcióval, mind pedig látvánnyal.

2019.02.07 Vágottszemű

Jó lett. Nekem tetszett a történet. Vasembernek kivételesen jó a története. Izgalmas. Mindenképp meg kell nézni egyszer az életben. Aki ezt nem látta az most azonnal nézze meg!