A vasember

Iron Man

2023.08.04 Lipót Testvér

A legmenőbb szuperhős.

Kezdésnek jó. Tony Stark karaktere Stan Lee mesterremekei közé tartozik, a filmben tökéletesen ábrázolják. A menő csávó, aki hibázik, majd belátja és jóváteszi... zseniség. A zenéket szerintem mindenki bírta, később az AC/DC lett maga a Vasember-zene. A poénok nagyon eredetiek és szellemesek. Szerintem „Rhodey” karakterére a második színész volt alkalmasabb, de ezt akkoriban még senki sem tudta. Pepper a legnőiesebb nő a Marvelben. Tetszik, hogy nem csak „független” nők vannak, hiszen a valóságban sem. A végén viszont nem tudom mire vélni, hogy Tony hogyan volt képes lenyomni Obadiah-t, hiszen tönkrement a páncélja, majd beleesett egy felrobbanó generátorba.

2020.02.23 drg0602

Igazi klasszikus Marvel film, ami nagyon jó sikerült, Robert Downey Jr. ráírt szerep amit mással már nem is tudnék elképzelni! Szuper jó történet, jó színészi alakítás Robert Downey-re gondolok. Így ebből egy jó film készült, amit mindenkinek ajánlok, aki még nem látta. Jó film!

2018.07.27 Norbi

Nagyon eltalálták a főszereplő karakterét, mintha a színészre öntötték volna, lubickolt a szerepében. Nagyon jól megrendezett akciófilm lett belőle, bátran ajánlom mindenkinek, aki szereti az akciófilmeket.

2023.01.03 bkzsani

Nekem nagyon tetszett ez az első rész, hogy hogyan is lett Tony Starkból a Vasember. Zseniálisak a szereplők, nagyon jó áll Robert Downey Jr-nak ez a szerep. Végig izgalmas, látványos jelenetekkel. Bármikor szívesen újranézném.

2017.12.29 diumiu

Ugyan Thor a kedvenc Marvel karakterem, de a Vasember történeteket is megkedveltem. Látványos, humoros, izgalmas filmről van szó, engem meggyőzött annak ellenére, hogy nem igazán rajongok az ilyen jellegű filmekért.

2018.04.26 MMcFly2015

Mondhatni, hogy a Vasember megszületése a vásznon, egy lassabb folyamat, viszont a főszereplő Robert Downey Jr. olyan szinten lubickol a szerepében, hogy véletlen sem hagyja leülni a filmet. Vasember karaktere indította el azt a féle humorforrást, am... Több

2019.04.12 MidoD7

Über ratyi volt az alaphangulat, próbáltak valami hihetetlen gyenge és olcsó sztorit elénk dobni. Próbálkozásnak éppen megteszi, de ennyi, és nem több. Kerülős fajta az ilyen film.

2019.05.12 petraszab

Robert Downey Jr.-nak nagyon jól áll a karaktere, jól tudott vele azonosulni. A film is izgalmas, nem egy tipikus szuperhősős story.

2018.08.23 kevelin

engem valahogy a marvel világ jobban magával ragadott. vasember figurája azonban pont olyan akit nagyon nem bírok. ez a nagyképű felfuvalkodott gazdag szuperhős téma nekem nagyon kiverte a biztosítékot de éppen ezért szuper is a film. Bár bevallom hanem Robert Downey játszana valószínüleg nem néztem volna meg

2021.05.23 stewie_griffin_2005

Sokáig nem akartam megnézni, mert a szuperhős műfaj amúgy sem a kedvencem, de végül nem bántam meg. Ez a film rávett arra, hogy belevágjak az egész MCU-ba is. Az eddig látott Marvel filmek közül (a Polgárháborúval bezárólag) szerintem messze a legjob... Több

2017.05.25 TribeBubu

Korábban már láttam egyszer, de nem emlékeztem rá, hogy ennyire unalmas ez a film. 30-45 percet simán ki lehetne szedni belőle. A végén az a pár akciójelenet jól nézett ki, és volt néhány eredeti poén benne. Ahhoz, hogy ütős látványfilm legyen, kevés... Több

2017.01.16 Gigi

Kifejezetten tetszett, bár nem rajongok a képregén adaptációkért. Viszont ez a film a képregények szeretete nélkül is tud jólesően szórakoztató lenni a karaktereknek, humornak, pörgős eseményeknek köszönhetően.

2016.07.25 Leilani

Ez az első Marvel film amit láttam. Abba akartam hagyni, mert nagyon nem tetszett, de szerencsére folytattam. A többi film sokkal jobb. Ez egy kissé unalmas. A történet nekem vontatott volt. Egyszer nézhető.

2015.05.13 Syracuse

Az ilyenekre nem nagyon lehet mit mondani. Nyilván a büdzsé hozzájárul ahhoz, hogy a látványvilág remek legyen, de közel sem itt kellett legjobb teljesítményét nyújtani Robert Downey Jr-nak.