A vasember

Iron Man

2023.08.15 JRD

Hogy szeretem-e a Vasember filmeket?

Ez nem is kérdés! Még szép. „Akkor mégis miért értékelted 3*-ra?” – kérdezte meg egy ismerősöm. Nos... ugyanis nem ér ennél többet. Jó film, szórakoztató, látványos, humoros és Robert Downey Jr. élete egyik legjobban hozzá passzoló karakterét formált... Teljes kritika

2019.03.22 Thibo84

Nagyszerű szereplőkkel teletűzdelt film, Tony Stark szerepére Robert Downey Jr. – jobb választás nem is lehetne. Gwyneth Paltrow is imádnivaló az oldalán. A történet helyenként vontatott, de a jó humortól észre sem lehet venni. Egy kiváló nyitány a Bosszúállók felvezetéséhez.

2015.04.25 Yosihiro

Kicsit lehetett volna jobb is de a poénok nagyot ültek. Szeretem ezt a részét a Vasembernek még olyan nem elcsépel ebben a részben. Ajánlom mindenkinek remek akció jó humorral :) Üdv Yosihiro

2018.07.20 HE7EDIK

Favreau megalkotta az egyik legmenőbb képregényhőst egy piszok látványos és vicces filmmel. Bridges pedig méltó ellenfele volt Vasembernek, Robert Downey pedig megalkotta legfontosabb karakterét.

2018.01.30 Shelby07

Egyszerűen imádom! Robert Downey Jr. fantasztikus színész, nem is adhatták volna jobb embernek ezt a szerepet. Az egyik legjobb marvel szuperhősös film. A történet is nagyon jó, érdekes és izgalmas, szóval abszolút érdemes megnézni, nem lehet nem szeretni.

Csak az a bajom,hogy mindenféle ilyen-olyan filmnek nevezett akármivel tömegesen eláraszt a Marvel,és ez is az egyik mostohagyermeke.Nézhető,de semmi extra,vagy különleges nincs benne...R.D.Jr. megkapta a pénzt,és ennyi,ő jól járt,mi azért nem annyira !

2017.07.15 Deku

Hatalmas film lett. Az ilyen típusú filmtől pont ezt várnék el, egy akciódús jelentekkel tarkított letisztult történetet. Ebben nem volt semmi hiba. Kivételes volt Robert Downey Jr. szereplése is melyet bármikor eltudnék nézni.

2019.09.10 Timon

Kíváncsian álltam neki a filmnek,és egyáltalán nem csalódtam,sőt ( különösen a vége felé) tetszett a legjobban.Az akciójelenetekkel eggyütt még egy csomó.

2022.08.22 Erik Csok

Számomra a legjobb Marvel film. Minden nagyon jó benne. Az elején, a közepén, és a végén kapunk akciót, és ez pont elég arra hogy ne tűnjön unalmasnak. A karakterfelépítés is nagyon jól működik benne, Robert Downey Jr. nagyon jól hozta a karaktert, é... Több

2017.07.10 MP170506

Nem nyerte el a tetszésemet. Szerintem vontatott, olykor unalmas lett ez a film és sajnos a színészi alakítás se túl jó.

2019.04.20 Ms. Akárki

A legjobb képregényfilm és képregényes karakter Tony Stark, alias Vasember, amit valaha láttam. Pepper és Tony meg tökéletes páros. Annyira vártam a közös jeleneteiket mindig. A főgonosz se rossz, bár kicsit kiszámítható volt, de ez sem vett el a film élményéből.

2018.08.13 Norbert93

A Marvel őrület elindítója és indikátora! Nem olyan monumentális mint a következő filmek, de úgy gondolom felesleges lett volna túltolni a látványt és a "tétet". Nagyon szuper film.

2018.12.13 harnas1207

Én úgy vagyok vele, ha egy valóságtól elrugaszkodott filmet nézek, akkor is vannak szabályok. Pl a sárkány létezik és tüzet okád, oké. De ha kocsit vezet akkor kiüti a biztosítékot. Nah ugyanez a szitu itt is. Vasember egy páncél benne egy tudóssal. ... Több

2020.02.01 AngelCass

A Marvel Univerzum alfája és omegája

Hogy miért zseniális A Vasember film? Nemcsak egy egész Filmes Univerzum "Big Bang"-je, hanem ezen felül egy tökéletesen összerakott film is, ami ha nem létezne a Marvel, akkor is megállná a helyét. Nem érezhető sem a színészeken, sem a rendezésen, ... Teljes kritika