Védhetetlen

Sam Shepard
Rubén Blades
Brendan Gleeson
Ryan Reynolds

Matt Weston (Ryan Reynolds) a CIA egyik védett házában tölti mindennapjait Fokvárosban. Szeretné áthelyeztetni magát Párizsba, ahol barátnője is dolgozik. Ám az egyik nap megérkezik a házba Tobin Frost (Denzel Washington), a volt hírszerző, és egyben az ügynökök első számú ellensége, aki… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Dél-afrikai Köztársaság
Premier (HU): 2012.02.16.

2023.08.27 Harper

legújabb vélemény a nap véleménye

Sokadjára megnézve is jó film

Sokadjára megnézve is nagyon jó film a 2012-es Safe House, mely nálunk: Védhetetlen címmel jelent meg, és amelyet Daniel Espinoza rendezett. Ő készítette egyébként az Élet című sci-fit is, melyben szintén együtt dolgozott Ryan Reynoldssal, a Védhetet... Teljes kritika

2018.12.12 harnas1207

Egyszerű és sablonos, de rossznak semmiképp nem nevezném. Egy percig sem éreztem azt, hogy unnám, végig lekötött. Ryan Reynolds eléggé felemás alakításokat szokott nyújtani, itt most a jobbik arcát mutatta.

2015.06.23 Curacao86

A két főszereplő láttán sokkal, de sokkal többet vártam. Ennyi erővel két noname b/c kategóriás színészt is betehettek volna a helyükre, csak, hogy így a film eladhatatlanná é még inkább nézhetetlenné vált volna. Nekem bőven elég volt egyszer megnézni, mert akció-drámánk gyenge. :/

2015.11.17 veress75

Az új Denzel Washingtonos akciómozi sokáig roppant unalmával tűnt ki a jobb társai közül, aztán egyre jobban belejöttek a kergetőzésbe a fiúk. Sok logikai bakugrás tarkította a sztorit, és az akciójelenetek sem lettek annyira jók, hogy az államat letettem volna tőlük, de legalább a színészek hozták a kötelezőt.

2015.04.27 mimi

Szórakoztató darab ez, ütős akciókkal, remek képi világgal és jó színészekkel. Persze, egy erősebb történettel akár még ezt a teljesítményt is lehetett volna fokozni, de a készítőknek így sem kell szégyenkezniük.

A film költségvetése 85 millió dollár volt és jelenleg 208 millió bevételnél tart világszerte.Szerző: Bob

A film végleges verziójából kimaradt, hogy Weston azért tudja elkapni Frostot, mert a CIA-képzéskor megkapta Forst teljes anyagát, hogy tanulmányozhassa.Szerző: SódóGA

Denzel Washington intézte el, hogy Daniel Espinosa rendezze a filmet, mivel a szerződésének egyik záradékában az szerepelt, hogy neki is rá kell bólintania a rendező személyére. Szerző: SódóGA

A filmet eredetileg a Rio de Janeiro favelláiban forgatták volna, de biztonsági okokból végül elvetették az ötletet.Szerző: SódóGA

(2020. 03. 03.)
A Védhetetlen főként azoknak az akciófilm rajongóknak ajánlom, akik szeretik a csavaros, érdekes sztorikat és az ügynök-történeteket, miközben bírják a véres verekedéseket és autós-üldözéseket is. Több