Védhetetlen

Safe House

2024.03.22 Tomipapi

Hozta az elvárt minőséget a mozi. Különleges dolgot nem igazán tartalmazott. Egyedül a szereplők miatt volt érdekes.

2023.08.27 Harper

a nap véleménye

Sokadjára megnézve is jó film

Sokadjára megnézve is nagyon jó film a 2012-es Safe House, mely nálunk: Védhetetlen címmel jelent meg, és amelyet Daniel Espinoza rendezett. Ő készítette egyébként az Élet című sci-fit is, melyben szintén együtt dolgozott Ryan Reynoldssal, a Védhetet... Teljes kritika

2018.12.12 harnas1207

Egyszerű és sablonos, de rossznak semmiképp nem nevezném. Egy percig sem éreztem azt, hogy unnám, végig lekötött. Ryan Reynolds eléggé felemás alakításokat szokott nyújtani, itt most a jobbik arcát mutatta.

2015.06.23 Curacao86

A két főszereplő láttán sokkal, de sokkal többet vártam. Ennyi erővel két noname b/c kategóriás színészt is betehettek volna a helyükre, csak, hogy így a film eladhatatlanná é még inkább nézhetetlenné vált volna. Nekem bőven elég volt egyszer megnézni, mert akció-drámánk gyenge. :/

2015.11.17 veress75

Az új Denzel Washingtonos akciómozi sokáig roppant unalmával tűnt ki a jobb társai közül, aztán egyre jobban belejöttek a kergetőzésbe a fiúk. Sok logikai bakugrás tarkította a sztorit, és az akciójelenetek sem lettek annyira jók, hogy az államat letettem volna tőlük, de legalább a színészek hozták a kötelezőt.

2015.04.27 mimi

Szórakoztató darab ez, ütős akciókkal, remek képi világgal és jó színészekkel. Persze, egy erősebb történettel akár még ezt a teljesítményt is lehetett volna fokozni, de a készítőknek így sem kell szégyenkezniük.

2015.05.22 Henczi

Egy sablonos akciófilm, ami meglehetősen kiszámítható, nem hagy sok mindent a néző fantáziájára. Közepesnek mondanám, egyszer nézhető, sokat ne várj tőle!

2015.11.16 Regi82

Kicsit tucatfilm lett. Amíg néztem úgy éreztem szórakoztat,de másnapra már nem is emlékeztem miről is szólt!? Denzelt szerettem,de Ryan karakterek nem volt valami meggyőző. Felejthető film!Kb. 3 percbe sűrítették az egész film akció jelenetét.

2015.05.08 Helgus

Ugyan nem felejthetetlen, de nézhető film. Közepesen akciódús és mérsékelten furfangos.Egyszeri megtekintésre ajánlom, de nem egy kiemelkedő alkotás. Leginkább a Bourne szériához hasonlítanám a mentalitását. A sebességük és a jellemzőik egy szinten vannak.

2016.04.22 szabi17

Tényleg egy tucat akciófilm lett mint már előttem is említették. Pedig ígéretes a színészgárda de a történet elég gyengére és kiszámíthatóra sikeredett.

2015.03.03 MrBlond

Espinoza megrendezett egy izgalmasnak tűnő, de nem végül nem éppen izgalmas filmet, pedig van benne ügynök, áruló, CIA, fekete, fehér, lövöldözés és hullák. Akár még jól is elsülhetett volna a dolog, csak hát nem sikerült. Reynolds maradjon meg inká... Több

2014.12.20 Sonny

Nekem egyedül Denzel Washington játéka vitte el a filmet. Reynolds sajnos nem hozza ki magából a maximumot. Nem tudom, hogy miért esik ki folyton a karaktere a keze közül, de olyan semmilyen alakítást hoz. Ha a teljes képet nézem, akkor ez egy átlago... Több

2016.06.29 Guszti

Remekül indul a film, tele van feszültséggel, bizonytalansággal, de aztán a második fele annyira ellaposodik, hogy a végéről meg ne is beszéljek. Jó lett volna ez a menekülős akciófilm, Denzel Washington jól alakítja a szerepét, de ez a Reynolds mint... Több

2016.06.10 Hitman

Sablonos amerikai popcornmozi. Nagyon kiszámítható, még pörgősnek sem mondható, nem is feszült, mert úgyis tudod, mi fog következni. Egyedül Denzel Washington szerepe hiteles, a többiek nagyon amatőr szinten vannak, de hát ez még így is nagyon kevés.