Világok harca

War of the Worlds

2019.02.16 MMcFly2015

Spielberg féle igényes sci-fi, egy gyenge befejezéssel

14 éve láttam előszőr a filmet, és azóta megfakult róla az emlékem, így ideje volt leporolni. Biztos sokat változtak a filmes igényeim, de a film hagyott némi negatívumot bennem, annak ellenére, hogy fejben egy kellemes emlékként szerepelt az a 2005-... Teljes kritika

2017.12.12 Greeta

Különös dolog félni. Nem tudom, mi a rosszabb. Félni egy ismert ellenségtől vagy az ismeretlentől. Szerintem a szereplők félelme átjött a képernyőn és hihető alakításokat láthattunk. Történetben is egy izgalmas sztori volt.

2019.08.31 petraszab

Hiteles és izgalmas történet, bár amikor jönnek a földönkívüliek mindenki csak nézelődik, ahelyett, hogy fusson. A végét elég hamar összecsapták

2018.06.23 Scriptor

Egyszerre sci-fi és katasztrófafilm. Nekem nagyon tetszett főleg az első 20-30 perc, mely bemutatja a történet középpontjában álló családot. Tom Cruise kiválóan érez rá a karakterre: egy egyszerű átlagember megjelenítésére, akiben erős a túlélő ösztö... Több

2019.06.02 kevelin

tom cruise manapság egyre több sci fi ben szerepel bár ez egy vizsonylag régebbi film, de nekem nagyon hitelesen alakítja a karaktert. talán az összes sci fi közül ez a legvalószínűtlenebb a holnap határa után de minden esetre jó kis film. aki szereti a földönkívülis megszállós filmeket annak bátran ajánlom

2018.10.20 Csillagpor

Nagyon tetszett, bár magam sem értem, miért. Igazi klasszikus űrlényes akciófilm. Nagyon misztikus és a végén sem derül ki hogy mégis miért történik minden. Tom Cruise egyik legjobb filmje.

2023.08.26 Ergit

Anno a rádiójátéka hatalmas pánikot keltett. Ez a film sem áll messze attól, hogy valóságos legyen! Tom Cruise alakítása – a kissé laza, majdnem pánikba eső apa – meglepően jó.

2019.06.24 Attila G.

Egy kiváló sci-fi adaptáció

HOZZÁSZÓLÁSOM CSELEKMÉNYMEGJELENÍTÉST TARTALMAZHAT! Egy számomra különleges helyszínen láttam a filmet, a soproni Elit Moziban, egy soproni nyári vakáció alkalmával. Ez a film egy ilyen vakációra kiválóan alkalmas volt. Némileg furcsa ezt kimondani, ... Teljes kritika

2016.04.28 Bogi

Ez az a film amit sosem fogok teljes mértékben megérteni, hogy vajon mi tetszett benne nekem régen. Izgalmasnak izgalmas, a szereplők és jók benne, de kb semmi nem történik benne, vagy derül ki. Annyi az egész hogy mindenki menekül és meghal, de hogy... Több

2016.05.07 hell.l

Jó kis "ufók megtámadják a földet" típusú film lett ez. Nem mondanám, hogy nem lehetne jobb is, de nagyon rendben van látványilag és a történet is jó lett. Remélem még hasonló stílusú filmek fognak készülni a jövőben.

2017.02.19 clay00

Tipikus téma: ufók mindenütt és egy hős apa. Kissé gyors befejezés. A látvány kiváló, amúgy abszolút felejtős film. Hihetetlen, hogy Spielberg kiad ilyet a kezéből.

2016.04.23 D. Shaday

Helyenként piszkosul erős atmoszférát áraszt, máskor viszont egyenesen röhejes. Valahogy nem tudta megtalálni az arany középutat végig ide-oda ingázik, és ez sokszor kizökkentet,t miközben néztem. Kár érte, sokkal jobb is lehetett volna. Spielbergtől szerintem igencsak kevés.

2018.07.09 daportal

Spielberg, Cruise és Knopp nem alkottak semmi forradalmit a Világok harcával. Készítettek egy hatalmas költségvetésű filmet, ami tele van masszív rombolással és akcióval, és néha egész ügyesen elkerülték a kliséket.

2015.03.24 szafffy

Imádtam Tom Cruiset ebben a filmben. Nagyon látványos, misztikus, magával ragadó film.