Vissza a jövőbe 2.

Back to the Future Part II

2017.01.21 Gábor Rózsa

Nagyon jó mind a 3 Vissza a jövőbe. Oly annyira igazából, hogy a mai filmek élvezhetőségét is simán hozza. Külön élmény, hogy a folytatások nem laposodnak el és egyáltalán nem rosszabbak, mint az első rész. Nagyon szuper kikapcsolódás és szórakozás akár többször nézve is.

2016.06.27 wooderman

Nagyon -nagyon régi film, még gyermekként láttam, számomra igazán meghatározo filmalkotás, egyszerűen zseniálisan vannak kitalálva úgy a szereplők, a történet és a látványvilága

2017.06.23 timar88

Igen, már ezt is régóta előszeretném venni és megnézni újra. Hatalmas film, szintén nálam nem külön filmeket alkotnak a trilógia darabjai, hanem egy nagy egészet.

2018.02.03 zsani

Általában a második részek, már nem olyan izgalmasak, de az a film kivétel. Elejétől a végéig leköti a figyelmem. Egy percre sem tudta elvonni sem sem a figyelmem.

2015.01.28 london2012

Mind a három rész nagyon jó és az akkori technológiához képest nagyon jó és látványos .

2016.05.21 Vadgazda

Szerencsére a folytatás van olyan jó mint az első rész. A megismert szereplők sem változtak, kifejezetten érdekes a jövő akkori elképzelése ami konkrétan már el is múlt mai szemmel megnézve. Mégis ennyi idő után és bár nincs lebegő gördszekánk kifejezetten kellemes filmalkotás, ajánlott mindenkinek!

2017.05.31 szkodvig

A három közül szerintem a legjobb. Habár csak egy hajszál választja el a többitől mivel a többi is remek lett.:) Nagyon szeretem őket,könnyen fogyasztható filmek,nem szabad kihagyni!

2016.02.10 norbi0102

Kalandos, igazán izgalmas, ugyanakkor vicces, szórakoztató film, nem csalódtam benne. Talán csak egy-két apróság volt az, ami nem tetszett. Egyébként mindenki rendben van benne, a látvány is nagyon jó.

2015.06.22 Tomi

Kedvenc részem a három rész közül. Csak ajánlani tudom. A kisebb hibái ellenére is csak ajánlani tudom mert remek szórakozást nyújt a film és időtálló. Abszolút kedvenc film :)

2016.11.05 Tibor1114

Az első rész után azt hittem nem lehet ezt a filmet fokozni, de Marti és a Doki megint kitett magáért hogy egy egész estés családi mozival kápráztassa el a nézőket.Az elsőrész teljesen kapcsolódik a történethez és szeritnem ha lesz harmadik rész és h... Több

2017.02.19 clay00

A máodik rész még zseniálisabb. A "jövőbeli" találmányokat (mint az önbefűző Nike cipő) nagyon eltalálták! A szereplők még jobbak! És ahogy öregítik/fiatalítják őket az fantasztikus!

2015.07.14 prongs2001

2016.09.07 Lost Silver Book

A klasszikusok gyöngye

A legjobb az időutazós filmek között! Gyerekként megszerettem és azóta sem szerettem ki belőle. A klasszikus filmek gyöngye. Két magyar szinkron is készült hozzá, így akik most szeretnék megnézni, azoknak ajánlom, hogy az eredeti régi magyar szinkron... Teljes kritika

2016.06.26 portal91

Ez a rész a kedvencem, felettébb szórakoztató frappáns befejezéssel. Noha rengeteg baki van benne mégis a gyerekkorom egyik legmeghatározóbb filmje volt, nagyon jó a széria!!