Vissza a jövőbe 2.

Back to the Future Part II

2024.02.21 Schumy1

Ugyanolyan jóra sikeredett, mint az első rész.

2019.02.19 mamiéstöti2

Hasonlóan jó, mint az első rész és hiába a sok hasonló elem az első részből, ugyanolyan viccesre sikerült.

2017.07.08 Deku

Eme nagyszerű alkotás még mindig kedvencem és vigyorogva nézem meg még ma is. A folytatások buktatók szoktak lenni de itt ez a rész is annyira jó mint elődje és ez igazán nagy szó.

Ezzel a résszel is csak annyi a bajom, hogy nem igazán köt le, és valahogy nem tud elvarázsolni, pedig tényleg vannak benne látványos részek, pl. a kétféle jövő, de mivel J. Fox valamiért kissé irritál, nem igazán bejövős.

2016.10.18 ArpiHajdu és Réci

A három Vissza a jövőbe filmnek mind-mind más hangulata van. Az első olyan igazi nosztalgiázós, jó kis '50-es évekbeli zenékkel. Milyen jó lenne, ha láthatnánk a szüleinket, akkor mikor először randiznak (bár kicsit azért furcsa is lenne)? A másodikn... Több

2017.03.09 GedyPapa

Ami hiányzott az első részből azt a második epizódban megkaptam. A hatás-ellenhatás problematikáját. Mi történik, ha csak egy kis dolgot is megpiszkálunk a múltban, milyen hatása lesz a jövő szempontjából egy Almanachnak? Kitűnően mutat rá arra, hogy... Több

2019.04.22 Ms. Akárki

Nagyon jól felvették újra a történet fonalát, hangulatát. Méltó folytatás lett hálisten. Sokszor elrontják a sikeres filmek folytatását, de ennél kifejezetten jó lett, majdnem jobb, mint az első. A poénok most is nagyon ülnek, és csattanókból sincs hiány.

2019.11.29 Timon

Az előző rész szinte klasszikusnak született, és ez legalább olyan jó lett, mint az. Érezhető benne, hogy el akarták kerülni a klasszikusok folytatásánál felmerülő kockázatot, hogy ne legyen rossz, de az előző szintjét simán tudja tartani. Tetszett, ... Több

2020.08.20 stevepisti

Nagyon jó film!

Nálam ez a rész is nagyon betalált. Amikor Marty a sikátorból elindult az utca felé, én legalább annyira izgatott voltam, hogy mit fogunk látni, mint Michael J. Fox, akinek azt kellet eljátszani, amit a rendező akart megmutatni, a jövőt. 2015 akkor még annyira távolinak tűnt, hogy simán ellehetett képzelni azokat az újdonságokat, amiket a filmben láthattunk. Természetesen sok minden nem valósult meg, Spielberg fia nem folytatta a Cápa sorozatot, még mindig a földön gördülnek a deszkák, az elázott ruhák nem száradnak meg rajtunk egy pillanat alatt, a pizzát sem hidratáljuk stb. Ennek ellenére egy olyan kalandos filmet kaptunk, amiben az időben utazgatva, egy alternatív idősíkot létrehozva, sok-sok buktatón keresztül eljutunk egy happy endig.

2018.08.17 erahurka

Az első résznél sokkal komorabb, drámaibb epizód, ami még így is vicces tud lenni, az pedig, ahogyan az első rész történéseivel vegyítették ezt az epizódot, egyszerűen zseniális!

2019.01.05 Norbert93

2015

A második rész teljesen más hangulatra váltott, s ez inkább előnyére vált a szériának, ezzel adva egy másik színt a darabnak. A három rész gyakorlatilag teljesen elüt egymástól és legfőképpen ez emelte klasszikus darabbá a filmeket.

2016.08.29 Szivárvány1

Méltó folytatása a Vissza jövőben filmszériának. Meg sikerült ismételnie az első rész színvonalát ami igazán ritka manapság a filmeknél. Marty és Doki karakterei a filmben még mindig viszik a sikert könnyedén. Nagyon eltalálták a történetet.

2016.01.17 beero88

Hasonlóan az első részhez ez is nagy kedvencem volt. Szerencsére nem rontottak rajta semmit és ismét kapunk egy pörgős akciódús jelenetekkel teli, mókás kis filmet.

2016.10.18 Fahéjgolyó

egyik kedvenc filmem. mindhárom film közel azonos színvonalon van, ami ritkaság a folytatásos filmeknél. hozza az előző hangulatát, a történet legalább annyira csavaros és ugyanolyan szórakoztató. mindegy hányszor látja az ember, nem fogja megunni.