Vissza a jövőbe 2.

Back to the Future Part II

2018.11.04 Randallot

Ennél jobb sci-fi vígjátékot sose láttam, a báját talán épp az adja, hogy meg is élhetjük ezt a „nem túl távoli jövőt”. Ahányszor csak megnézem, mindig összehasonlításokat végzek, mi hasonló, mi lett rosszul tippelve, hol tartunk ehhez képest.A Vissza a jövőbe 2 egy korszakalkotó film, műfajának igazi klasszikus.

2014.12.11 feri1

Mindkét rész fontos kérdéseket feszeget, de a jövőre nézvést csak azt találta el, micsoda mindenható szerepe lesz a médiának hamarosan az életünkben. Ami elvész a szövegkönyv színvonalában, megtérül a látványvilágban, nem véletlenül jelölték Oscar-dí... Több

2016.02.09 amerikaipite

Azt hiszem, bátran mondhatom, hogy erre vágytam. Az ember kb. hasonlóra akar befizetni, ha egy jó filmet, szeretne megnézni. Itt elérte ezt a hatást nálam. Nagy kedvencem lett.

2016.12.28 spock2017

Amennyire lebecsülték a kritikusok annyira nagy kasszasiker lett és a mai napig felveszi a harcot bármelyik filmmel.

2016.02.09 Zolikababa11

nem rossz de szerintem tulzaas volt a folytatas

2020.04.26 Dániel Tóth

annyi mindent leírtak már előttem, így csak egy kiegészítést írnék "Árpihajdu és Réci" írásához. Nem az első két részt, hanem a 2.-3. részt forgatták rögtön egymás után, összesen 11 hónapig, a két epizód közt 3 hét szünettel. Ez hozzátartozik az igaz... Több

2021.01.06 Kun Rudolf Csaba

Szuper film! Mindhárom részt szeretem, mindegyiknek van egyfajta izgalma, tartalma. Örök kedvenc, újra és újra nézhető. Nekem az első rész a kedvenc, de a másik két részt is szívesen megnézem bármikor. Nekem megvan még "VHS"-en és blu ray-en is.

2016.08.04 Dunai Bence

Egy a film rosszabb lett mint az első rész, de a filmek 90% százalékánál még így is jobb. Ajánlom mindenkinek aki nem látta(gondolom nincs ilyen) az nyugodtan nézze meg.

2015.01.27 KDia

nagyon szeretem! nagyon jó film!