Vissza a jövőbe 2.

Back to the Future Part II

2017.09.29 koba1996

Kicsit önző, hogy az egész időt úgy írnák, hogy a McFly család dolgai rendben legyenek. A jövőkép bár eltér a valóságtól, de attól még bámulatos belegondolni, hogy amikor a filmet csinálták, kb a mostani éveket lőtték be "távoli jövő"-nek. Ez kicsit ... Több

2016.04.11 BallEr

Kellemetlenül gyenge lett ez a film. Teljesen elszúrt az egész legszívesebben mínuszt adnék rá mivel annyira nem tetszett. Gyenge és könnyen felejthető alkotás.

2017.05.02 Wolowitz

Akárcsak az első rész itt is maradtak a már első részben megkedvelt karakterek. A történet természetesen nem sokat változott viszont továbbra is elvarázsolja a nézőt. Nekem nagyon bejött ez is.

2016.07.22 K.bogi

Imádom az összes Vissza a jövőben filmeket. Ma már nem igen lát az ember ilyen minőségileg összerakott filmet. Itt látszik, hgoy még érekelte az embereket hogy mit raknak le az asztalra és hogy szórakoztasság az embereket. Mindig ötletes és izgalmas.

2016.07.25 N.Béla

Egyedi film és látványvilág. A második rész méltó folytatása a pár évvel korábban bemutatott első résznek. Nagyon csúcsra sikerült és ez nagy dícséret tőleg. Végigizgultam első alkalommal is, de ha újranézem akkor is mindig azon kapom magam hogy izgulok Marty-ért.

2017.11.15 baalint

Messze a legjobb vissza a jövőbe rész. Mindenkinek MJ Fox a kedvence, de én mégis a delorian miatt szeretem nézni :) TV-ben is sokszor adják, de szerintem ezt bűn reklámokkal megszakítva nézni,sokat elvesz. Inkább vegyétek meg vagy szerezzétek be :)

2016.04.04 Gergely Varju

Jó film, felhúzza a trilógia átlagát. Hogy mivel? Az érdekes jövőképpel. Sok rajongó várta, hogy mi jön be. Nos ahogy a legtöbb jövőt megtippelni akaró alkotás ez sem volt sikeres. Légdeszka, önbefűző cipő a valóságban elmaradt, lett viszont helyet... Több

2015.06.10 veszi.peter

Vissza a jövőbe a 80-as évek egyik legjobb filmje, sőt, talán még azóta is helytáll. Rongyosra néztem gyerekkoromban, manapság is előveszem néha. Nagyon jól össze vannak rakva az idősíkok, mind 3 részre kiváló film.

2016.07.30 Kardos

Imádom a klasszikus humorú filmeket és egy kis scifis beütése is van ami egyenesen zseniális. Rendkívül látványos és humoros. Mary a kedvenc szereplőm és a professzor. Rendkívül akciódús és izgalmas. Nagyon eredeti film. Imádom mindegyik részét.

2017.11.23 nagysar

Talán még jobb is mint az első rész. Végig sok az izgalom, a prof hatalmas karakter lett, meg úgy minden jelenet/mozzanat a filmben igazi klasszikus. Nem véletlenül hozott ennyi bevételt anno :)

2015.12.29 Luxury

Az egyik igazán nagy kedvenc. Az akkori technológiához képest nagyon látványos és igényes film. A karakterek szuperek és pótolhatatlanok. Örök kedvenc.

2015.05.12 Balu

Zseniális, imádni való remekmű. Szuper kedvenc. Hollywood fénykorának gyöngyszeme. Szerintem ez a trilógia legjobb része!A sztori remek,szépen építkezik, és mindent pontról-pontra megmagyaráz, hogy mi történt az előző fejezetben.

2016.01.01 Niki19

Nagyon tetszett nekem. Bár az első rész szerintem jobban sikerült, de ettől függetlenül a történet nagyon jó lett. Érdemes megnézni. Csak ajánlani tudom.

2015.12.29 sepsiklaudia

részemről az első jobb volt, engem annyira nem fog meg, de a színészi alakítás kiváló és alapjában vége humoros és szórakoztató