Vissza a jövőbe 2.

Back to the Future Part II

2015.06.18 Dodi

Imádtam ezt a filmet gyerekkoromban, de azért ma már másképp tekintek rá, az biztos, hogy még most is egy szórakoztató film, de nem zseniális!

2019.04.05 MidoD7

Nem kellett csalódjak a készítőkben. Hozták az elvárt teljesítményt. Elképesztő a látvány, és úgy kompletten az egész csodálatos. Engem teljesen elbűvölt, így nem is volt kérdéses, hogy jól szórakoztam.

2021.04.26 stewie_griffin_2005

A kedvenc filmem az elsővel együtt

Az első résszel ellentétben itt több idősík van, meg több szöveg is, talán egyeseknek bonyolultabbnak tűnhet az első résznél emiatt. De szerintem egy szinten van az elsővel. 10/10

2017.04.18 bgnz367

Az első után nekem ez a rész is nagyon szuper hangulatot varázsolt. A készítőknek erősen szárnyalta a fantáziája és ügyesen átültették ezt a filmbe is. Marty pedig még mindig hozza a formáját.

2021.03.18 moviemafia

Vissza a jelenbe

A vissza a jövőbe trilógia az, aminek a folytatása is legalább olyan jóra sikeredett, akárcsak az első része. A két rész valamelyest kiegészíti egymást, amit az elsőből hiányoltunk, azt a másodikban megkaptuk, és persze fordítva is. Az, ahogyan 2015-öt ábrázolták, mai szemmel már igen viccesen hat, azonban ez akkoriban teljesen megfelelt a sci-fi műfajának :).

2018.03.18 hackerjulcsi

A széria minden darabja remek lett és kultusz is egyúttal. Dokit imádom, annyira fura és őrült. Zseniális film, remek szereposztás és mai szemmel nézve is mosolyogtató :)

2017.01.27 Csillagpor

Nagyon jó kis folytatás, de a király ami mindent visz azért mégiscsak az első rész. Nagyon jó lenne, ha újra moziba kerülnének a folytatásos részek is. Biztos hogy még mindig nagyot szólna a mozikban. A professzor és Einstein a kedvencem de persze Marty figurája is megéri a pénzét.

2019.01.04 szabomarc

Az első részhez hasonlóan szerintem ez is zseniális lett, a trilógiából nekem személy szerint a kedvenc részem ez. Furcsa így visszatekintve, hogy képzelték el a jövőt a film alkotásakor. Élvezetes, vicces, pörgős, akár az első rész. Bárki élvezettel nézné szerintem, ajánlom.

2018.07.30 czerik

Remek film, ahogy az előző része is, jól hozza a tőle elvárhatót. Megint egy izgalmas sztorit kapunk, amiben ismét szuperül játszák a színészek a szerepüket.

2023.08.26 Ergit

Ez az egyik olyan sorozat a kevesek közül, aminek a folytatása is fantasztikusan jó!

2016.02.08 doroffee

Egy remek filmtrilógia szintén remek középső része. Az első egy pirinyót jobban tetszett, de ez a film is stabilan végigviszi azt a világot, univerzumot, amelyet a rendező felépített az első filmben. A humora még mindig szuper!

2016.09.27 a-arnold

Azért kemény, hogy mennyi minden teljesült 2015-re, mint ahogy megjósolták :)))

2017.01.19 Olivér Rózsa

Tetszett. Nagyon szórakoztató ez a rész is és az egész sorozat is.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Ez a resz a Mi lett volna ha? resz. Nekem ez tetszik a legkevesbe, mert ugy ertekeltem, mintha nem tudtak volna h mirol is szoljon a film, ezert elvittek ebbe a vicces, bolondos talalmanyok musora iranyba. A zene es a kepi vilag meg mindig szuper, de osszessegeben ez a resz szerintem gagyi.