Warcraft: A kezdetek

Warcraft

2016.06.29 veress75

Nem ismerem a játékot, de mivel szeretem a fantasy filmeket, nem volt kérdés, hogy megnézzem és tetszett is. Volt egy rész a közepénél ahol picit elálmosodtam, de egyébként rendben volt.

2016.11.02 kicsimano

Gyereekként nagyon sokat játszottam a Warcraft-al, így már csak ezért is kötelezőnek éreztem, hogy megnézzem a filmet. Ezeknek az emlékeknek köszönhetően volt számomra élvezhető, de azért jobbra számítottam.

2017.02.08 Ancsus

Kizárólag azért néztem meg a Warcraftot, mert gyerekként nagyon sokat játszottam a számítógépes játékkal, így számomra maga a film is nosztalgikus élményt kínált.

2016.12.31 Potoczkie

A számítógépes trükkök remekül működtek ebben a filmben, rendkívül látványos lett, ez különösen moziban, 3D-ben mutatkozott meg. Aki szereti a Warcraft játékot, annak érdekes lehet a film is.

2020.04.20 Robert Langdon

Még egy

Mikor elkezdek videojátékokból filmet készíteni és megnéztem a Mortal Kombatot, majdnem sírtam. Semmi jövőt nem jósoltam nekik. Tom Raider (Angelina Jolie-val), Need for Speed, Hitman... Egy fokkal jobban tetszettek, de még mindig nem volt az igazi. Aztán jött a Prince of Persia, ami azóta is a kedvencem. A játékot imádtam, és féltem a filmtől, de kellemes csalódás volt. Nos, a Warcraft pont az ellentéte volt. Mármint a játék. Egyszer játszottam vele és annyira volt jó, hogy meg tudjam, kik a szereplők. Plusz, hogy eszembe ne jusson még egyszer kipróbálni. A filmet azért néztem meg, mert nem tudtam mit kezdjek magammal. Unatkoztam. Itt jött jól, hogy ismertem a szereplőket. De a lényeg, hogy zseniális, amit csináltak abból a marhaságból, amit már régóta sok ezren játszanak. Látványos, pörgős, és a történet is rendben van. Nem tudom mikor jön a folytatás, de nagyon várom és remélem nem rontják el. Ha valaki A gyűrűk urával hasonlítgatja össze, annak nagyon nincs igaza, mert a kettőnek semmi köze egymáshoz. Ez egy játék adaptációja, az még egy mesterműé. Ez olyan, mintha a Mona Lisát egy graffitihez hasonlítanák. Egy nagyon jó kalandfilmet kaptunk, ami folytatásokra vár. Hajrá!

2017.03.20 Zenta

Nálam a nosztalgia igen erőteljes szerepet kap a film osztályzásában, ugyanis, ha fiatalabb koromban nem lettem volna Warcraft őrült, akkor valószínűlkeg az értékelésem is gyengébb lenne. Nekem tetszett a film.

2016.12.02 gubimari

Átlagosra pontoztam volna a filmet abban az esetben, ha nem kötődne ilyen sok gyermekkori emlékem a Warcraft játékhoz. A film igen látványos lett, már csak emiatt is érdemes megnézni.

2016.10.10 Macskínó

Marhajó film lett! Moziban néztük és nem azért számoltam a perceket, hogy ugyan mikor lesz már vége hanem épp ellenezőleg, féltem hogy a nagy csata ekőtt feljön a folytatjuk felirat de nem! Teljes volt egész volt, várjuk a folytatást!

2017.03.27 Szinano

Gondolom kevesen vannak, akik úgy mentek el megnézni a Warcraftot, hogy korábban nem játszottak a játékkal, vagy legalábbis nem hallottak róla. Akinek kötődik élménye hozzá, annak garantáltan igazi nosztalgikus élményt jelentett a film.

2020.04.18 lexyusz

Tegnap sikerült megnézni ezt a filmet, és nagyon megörültem hogy ezt is lehúzhattam a képzeletbeli listámról, hogy mik azok a filmek amiket szabadidőmben meg akarok nézni. Az előzetes alapján mondtam is magamban, hogy ezt biztos meg fogom nézni, na h... Több

2017.01.07 des.tiny59 Nézhetetlen

Kész katasztrofális pusztulat ez a film. Nem értettem az egészet. Teljes kudarc lett ez a film. Ismerősök ajánlották de itt az első benyomás volt a döntő miszerint nem szimpatizáltam magával a filmmel. Ennyire unalmas és tartalmatlan történetet régen láttam és köszönöm nem kérek ilyet.

Nekem nagyon is tetszett :D Eddig nem játszottam a World of Warcraftal , de ez az élvezetes, kalandos film meghozta rá a kedvemet. Csak azt sajnálom hogy minden hónapba elő kell rá fizetni. :) Amúgy a filmbe minden megtalálható, ami kb a WOW lényege (lények, fajok, látványvilág) Csak ajánlani tudom :D

2018.01.12 Krisz860423

Nem játszottam a játékon, a főszereplő és a látvány miatt néztem meg. Nem volt csalódás, de jobbat is kihozhattak volna belőle. látványra 10/10

2018.03.06 Ywerd

Középiskolai éveimet a Warcraft I PC játék töltötte ki, majd később a második rész. A harmadik részt és a WOW-ot már kihagytam. Vegyes érzelmekkel ültem be a filmre, de nem bántam meg. Csúnya szóval, de mindent elmondva, megvolt a "feeling". A törté... Több