X-Men: Az elsők

X: First Class

2015.05.30 zoll-e89

Nem igazán láttam még rossz X-men filmet. Ez sem ilyen. Nagyon jó szereplő gárdát válogattak a filmhez ami meg is alapozta a sikert. Nálam megütötte bőven azt a mércét amit egy ilyen stílusú filmnek meg kell.

2015.05.21 krisztike18

A film két órájában igazi jellemek, parázsló konfliktusok és allegória-hegyek tülekednek. Igen, ugyanakkor meg teleportáló vörös démon (Hellboy kisöccse?), rovarszányú go-go girl és bögyös gyémántbőrű telepata is akad, ám miért baj, ha ötvözzük a műfajokat? Az acél is erősebb a vasnál

2015.01.28 laura2694

valóban, megunhatatlan, nagyon jó film, minden körülmények között fantasztikus

2019.07.07 atombence

Harc a végsőkig - első rész

Ha egy nap alatt szeretnéd végignézni az X-men szériát, ezzel kell kezdened. A többi már majd magától jön.

2016.02.10 Krisztian

Ha elvonatkoztatok attól, hogy a Fox folyamat megerőszakolja a Marvel karaktereket és, hogy az utolsó filmmel mindent eltöröltek, teljesen jó film. Bár hiányzik nekem belőle Logan.

2015.11.26 mrstubbs

Egyetértek azzal ,hogy amikor a több részes "sorozatban" ide oda ugrások vannak, hamar el lehet veszíteni a fonalat. Amúgy örülök, hogy visszatért az elejére. Minden klappol, varázslatos

2015.01.27 marko

Fantasztikus! Sosem unom meg!

2015.01.22 sggyula

Én szeretem az összes filmet, de lassan már sok lesz. A sztori egyszer elfogy és ezt előbb utóbb el kell fogadni. Nem lehet ennyi részt csinálni már úgy, hogy az alap film tekintélye ne sérüljön.

2015.01.30 b.szenti007

Mindig jó egy kis visszatekintés, na ez a film meg is teszi. Nem is kicsit tekint vissza, bár kérdéseket merít fel bennem. Eddig se volt kutya a marvel x-men részlegének stábja, de most is kitettek magukért. Nagyon jó film, meg kell néznem még egyszer! :)

2015.01.21 zayin

A Farkas filmel ellentétben ez egy nagyon jó eredet story-s film :) A szereplők is zseniálisak, egy picit bestiásabra is sikerülhetett volna Bestia, kb úgy néz ki, mint egy kék kiscica.

2015.01.28 saca79

Ezt a filmet nehezen lehet megunni nagyon jo és izgalmas scifi film

2016.02.15 lakilúk

Van az a pont a filmkészítésben, amikor egész egyszerűen a látványvilág nem tudja pótolni a sztorit. Itt pedig egy igen izgalmas és szerteágazó történetet sikerült annyira lebutítani, hogy mindenki megértse, csak ettől a karakterek minden dimenziójuk... Több

2015.05.29 Tomo-chan

X-Menért azóta rajongok, amióta az eszemet tudom! Bár Jane soha sem volt a kedvencem, most sem lett. A többiek viszont nagyon tetszettek. Bár ez a történet alapból olyan, hogy nem lehet rossz. a Mutáns kérdés mindig is mozgatja az ember fantáziáját, ... Több

2015.02.21 makikaki

nagyon jó filmnek tartom, ajánlanám mindenkinek. Van benne némi humor, izgalmas, akciódús, a szereplők szimpatikusak és a színészek is nagyon jók. Az események dinamikusan mennek, szórakoztató a végeredmény. Minden stimmel benne, nagyon jó alkotás