X-Men: Az elsők

X: First Class

2023.07.30 Lipót Testvér

Tökéletesen leírja Xaviert és Magnetót.

Zseniális. A Pokoltűz Klub nagyon ott van, habár sokkal agresszívabb a stílusuk, mint a képregényekben. Magnetó karaktere kibontakozik, Mystique eredettörténetére fény derül, felbukkan a nagy kedvencem, Vészmadár, aki a képregényekben egy ötvenes ír bá' volt, néhány képregényekben nem említett karakter, még a jó öreg Logan mester is látható pár – igen vicces – pillanatig. Minden benne van, ami csak benne lehetett. Xavier hibái itt jobban láthatóak, mint bárhol máshol, ami leírhatatlanul tetszik.

2017.03.06 Laca//Ho/rr/oR//

Nagyszerű film, remek színészi gárdával felállított filmet hoztak létre. Látványban gazdag és remek ahogy kibővítették a történetet a múlttal együtt.

2019.08.30 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Továbbra sem értem,miről szólnak ezek a filmek?Nem értem a koncepciót,és nem tudom,hogy mi itt a lényeg? Féljünk tőlük,szeressük őket. Én megoldom. Nézhetetlen amerikai semmi.

2017.07.17 Deku

Mindig is nagyon tetszett és szerettem az X-Men filmeket. Viszont ez volt az első olyan amire azt mondtam, hogy ez eszméletlenül király volt. Sokkal jobban illettek a színészek a karakterekhez.

2017.03.14 GedyPapa

Mindig is nagyon szerettem az "eredettörténeteket" az X-Men esetében se kellett ebben csalatkoznom, hiszen kiválóan valósították meg azt, amit vártam. Nagyon jó volt betekinteni abba, hogy hogyan derült ki az egyes szereplőkről, karakterekről, hogy van bennük valami plusz skill.

2019.06.23 Ms. Akárki

Egész jó egyszerzézös kis limonádé film. Persze előzményfilm. Nem ér fel a régi igazi eredeti X-men filmek színvonalához, de egész jól kikapcsolja a nézőt. Egy picivel több történet azért nem ártott volna a filmnek.

2018.07.18 Norbert93

Igazán élveztem az első X- Menek bemutatását, Magneto például hihetetlenül megfogott. Több filmet is szívesen megnéztem volna ebből az idővonalból.

2022.01.22 drg0602

Nagyon látványos, akciódús, jó témával rendelkező film. Tökéletesen szórakoztató, szuper jó alkotás. Csak dicsérni tudom. Mindenképpen többször nézős film! 10/10

2018.07.26 Norbi

Látványos és izgalmas, elgondolkodtató és magával ragadó. Nem csoda hogy kasszasiker lett. Jól összeválogatott színészek biztosítsák, hogy tökéletes szórakozás legyen számunkra a film. Minden perce tökéletes.

2021.06.26 Kósa Bence

A legjobb X-Men film. Legalábbis szerintem. A fiatal Magneto (Erik Magnus) egy jó karakter, de ehhez kell Miachel Fassbender is. A jó karakterek közé tartozik Sebastian Shaw is. Magneto és Shaw konfliktusa a film csúcspontjait eredményezi.

2016.02.12 Balint

A Majmok Bolygója mellett az akkori év másik nagy filmes meglepetése az elvárásaim felett teljesített, utal a Mátrix-ra és a Bolygó neve: halál-ra is, kell ennél több ;)

2015.07.26 szd91

Az eljövendő múlt napjaihoz hasonlóan előtörténet. Kicsit már nehéz követni melyik részben hol is járunk, de nagyon jó. Én sose fogom megunni ezt a sorozatot.

2018.01.30 zsani

Nagyon izgalmasra sikerült az a rész is. Az előzményeket bemutató filmek, így ez is, jól szoktak sikerülni. Nagyon sajnálom, hogy Hugh Jackmannak csak pár perc jutott belőle

2015.07.22 london2012

Szerintem nagyon jól megvan csinálva az összes x-men filmek hűek a képregényhez is de látványos és izgalmas is egyben. Érdemes mindenképp megnézni az összeset.