X-Men: Az elsők

X: First Class

2023.07.30 Lipót Testvér

Tökéletesen leírja Xaviert és Magnetót.

Zseniális. A Pokoltűz Klub nagyon ott van, habár sokkal agresszívabb a stílusuk, mint a képregényekben. Magnetó karaktere kibontakozik, Mystique eredettörténetére fény derül, felbukkan a nagy kedvencem, Vészmadár, aki a képregényekben egy ötvenes ír bá' volt, néhány képregényekben nem említett karakter, még a jó öreg Logan mester is látható pár – igen vicces – pillanatig. Minden benne van, ami csak benne lehetett. Xavier hibái itt jobban láthatóak, mint bárhol máshol, ami leírhatatlanul tetszik.

2016.02.12 Balint

A Majmok Bolygója mellett az akkori év másik nagy filmes meglepetése az elvárásaim felett teljesített, utal a Mátrix-ra és a Bolygó neve: halál-ra is, kell ennél több ;)

2015.07.26 szd91

Az eljövendő múlt napjaihoz hasonlóan előtörténet. Kicsit már nehéz követni melyik részben hol is járunk, de nagyon jó. Én sose fogom megunni ezt a sorozatot.

2018.01.30 zsani

Nagyon izgalmasra sikerült az a rész is. Az előzményeket bemutató filmek, így ez is, jól szoktak sikerülni. Nagyon sajnálom, hogy Hugh Jackmannak csak pár perc jutott belőle

2015.07.22 london2012

Szerintem nagyon jól megvan csinálva az összes x-men filmek hűek a képregényhez is de látványos és izgalmas is egyben. Érdemes mindenképp megnézni az összeset.

2019.02.22 Mithrel

Meglepő, hogy annak ellenére, hogy mennyi X-Men film készült, mégis mennyire jó lett az összes. Az elsők se lóg ki a sorból: a színészek is remekeltek, a cselekmény is rendkívül izgalmas, a humora is olyan, ami nem vágja tönkre a komoly részeket és k... Több

2016.01.13 esfworld

A film, amikor rájövünk, hogy a Fox-nak fogalma sem volt arról, hogy ez egy univerzum. Bakiktól hemzseg a film, amit értelmetlenné teszik a korábbi filmeket. Ha most nem a kronológiát nézzük akkor egy elég jó szórakoztató film, de mint rajongó, nem tudok elvonatkoztatni a tényekről, sajnos.

2015.07.11 moony5972

Nem mondhatnám, hogy túl maradandó élményt adott eme alkotás. Sajnos nem mondhatom, hogy eldobtam magam, nem lett bűn rossz szóval azt se lehet ráakasztani, hogy ez vétek az emberiség ellen, de ha egy kellemes akarok nézni nem ez fog első alkalommal eszembe jutni.

2016.09.21 cinderella

Igazán érdekes volt látni, hogy milyenek voltak fiatalon azok a karakterek, akiket az előző filmekben már megismerhettünk, és hogy mik voltak azok a történések, amik ellenségekké tettek két barátot, mert előtte mindig csak utalások voltak rá, így segített jobban megérteni az előző X-Men filmeket.

2016.04.25 mrfaktor

Egy olyan sorozatnak lett a legjobb darabja, ami már három részt megélt, mégis eddig kellett várni, hogy megszeressem. Matthew Vaughn napjaink egyik legígéretesebb rendezője és persze Henry Jackman zenéjét is ki kell emelni, ami az év egyik legjobbja.

2016.06.11 Mulds

Ezt a filmet úgy készítették el ahogy kellett. A lehető legigényesebben és odafigyeléssel. A karakterek megfelelően alakítanak ahhoz a történethez, ami kell és ennél többre nem is vágytam ettől a filmtől.

2017.05.02 Wolowitz

Nekem személy szerint sokkal jobban bejött ez a rész mint az eredeti. Nagyszerűen és érzékletesen építették fel az előzményeket. Nagyon tetszett, hogy végre többet megtudhattunk a karakterek hátteréről is.

2016.04.28 ukla

Nagyon tetszett a szinész váltás habár egy kicsit féltem tőle, nem hozzák azt a szintet.A film nagyon jóra sikerült.Kellemeset csalódtam benne.A látvány nagyon kidolgozott és sok új karaktert tettek bele.A szinészek nagyot alakítottak.Kevin nagyon go... Több

2015.06.16 Miss Rika

Ezek az X-Men filmek jobban tetszenek mint az elődök. Szerintem nagyon jól eltalálták a fiatal színészeket a szerepekre. Nagyon szimpatikusak és energikus filmet kaptunk. Tömör izgalom az egész és szórakozás.