Az új mutánsok

The New Mutants

2023.11.12 Török389133

Nem számítottam sok jóra a vélemények alapján, de hogy ennyire rossz lesz, azt nem gondoltam.

2021.02.17 Eastern79

Kihagyott ziccer

Sajnos az X-Men világához ennek a filmnek annyi köze van, mint Tarzannak a férfi divathoz. Inkább egy tinifilm lett belőle fantasy elemekkel, bár annak sem szokványos a két lány közt szövődő szerelmi szál miatt. Tulajdonképpen semmilyen zsánerhez sem köthető, mert céltalanul kalandozik a műfajok közt, így el is veszti minden lendületét. A karakterek unalmasak, egysíkúak, a történet pedig közhelyes és unalmas. Nagy kár érte, mert életet lehelt volna a haldokló franchise-ba, ha szakértő kezekre bízták volna a rendezést és a forgatókönyvet.

2020.09.29 indingo

Nem éreztem olyan igazi X-Men filmnek. Sok köze nincs is az alapsztorihoz. Egynek elment, de kicsit vérszegény volt a története.

2021.02.23 jakedave

Egynek elmegy

Teljesen más, mint a többi X-Men film, sokkal kevésbé hozza a képregényfilmek megszokott akciózsánereit, inkább sötétebb tónusú.

2021.06.10 BoBamburg

Nevetségesen rossz, de tényleg minden szempontból. Persze nem voltak nagy elvárásaim, az utóbbi X-Men filmek (apokalipszis, sötét főnix) is rém gyengék voltak, de ez volt mind közül az X-Men széria alja.

2020.09.18 VvV

Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Alice Braga, Charlie Heaton - elég jók hangzó nevek. Az előzetesben sajnos sok mindent lelőttek előre, de ettől függetlenül egy izgalmas történet volt.

2020.12.30 drg0602

Gyenge!

Sajnos ez nagyon gyenge. Moziba ilyen filmet? Ezt is sikerült eladni a trailer alapján. Sőt, tovább mennék, a többi X-Men filmnek a szégyene. Rettenetes kevés a történet, csak a látvány, és semmi más. Borzasztó!

2020.09.19 stevepisti

Sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a filmből. Végre új karaktereket hozhattak volna be az X-Menek világába, erre kaptunk néhány srácot, akik még érdekesek is lettek volna, ha kicsivel többet foglalkozik velük a film. De nem tette, inkább elm... Több

2020.09.14 Lonka

Az X-Men filmekhez képest gyengébb a története. Azért az eredeti szereplők nagyon hiányoztak. Az sem derült ki pl. hogy ki irányította a háttérből a szálakat.

2020.12.03 Karoly Kiss

Íme az új, nézhető film!

Nem egy sláger, de elfogadtam Az új mutánsok című horrort. Jó, hogy a Marvel-karakterek is részt vettek ebben a filmben, nem is kicsit. Nagyon vártam ezt a filmet, nem is tettem rosszul, mert ezek az ifjú színészek egy elég nézhető másfél órás darabot tudtak hozni. A zene elég para, creepy volt, de minden rendben volt azzal is. A 16 év körüli tiniknek valószínűleg be fog jönni ez a film. Semmilyen műfajt nem toltak túl, tökéletesen döntöttek szerintem, hogy nem raktak a filmbe egy poént se, mert hát semmi szükség nem volt rájuk. Izgalmas, pörgős, igazi, tiniknek való kikapcsolódás ez a film. Remélem nagy, óriási sikereket fog aratni. Nem adok 100%-ot rá, mert hát voltak olyan részek, amik nekem se tetszettek annyira, viszont egy nézhető film, én nem untam meg. A játékidő sem lett túl rövid, túl hosszú, tehát nem mondanám fix, átlagos filmnek ezt a darabot, mert megérdemli ez az új, 2020-as alkotás a 4 csillagot. Én mindig is szerettem a Marvel munkásságát, ez is az oka annak, hogy értékelem valamennyire ezt a filmet. A színészekről nem nagyon tudok mit mondani, egyet sem ismertem, de mindegy. Nézzétek meg ezt a filmet! :)

2020.09.07 HanGa

Én rosszabbra számítottam. Szerintem érdekes volt a története. Ami picit zavart, hogy elég keveset tudtunk meg a szereplők korábbi életéről.

2020.08.31 signeta

Nem lett egy botrányos film Az új mutánsok, csak éppenséggel semmilyen értelemben sem nevezhető jónak sem. Maga az alapkoncepció egyébként bőven ígéretes, de amit ebből kihoztak, az mégiscsak harmatgyenge. Kár érte, Die Hard X-Men fanoknak megérheti, de ha lemaradsz róla, semmi nem történik.

2020.08.29 Oliver

Nos, hát legyünk őszinték, ez nem sikerült túlságosan jól, és akkor még finoman fogalmaztam. Szomorú búcsú ez a franchise-tól, aminek vannak ígéretes elemei, de ez önmagában még nagyon-nagyon kevés a sikerhez. Hogy mit kezd majd az X-Menekkel a Disne... Több

2020.08.28 Kaspó

A Sötét Főnix után már nem voltak túlságosan nagyon az elvárásaim, és ez azért sokat számított az összképben. Maradjunk annyiban, hogy egy gyenge közepeske szuperhősfilm született, ami igen hamar el is fog tűnni a süllyesztőben.