tu tu tu tutututu tututu
A Iegjobb rész :) Kötelező tananyaggá tenném az iskoIákban annyira ki tudja tágítani az ember Iátoterét.
Remek szórakozás, kikapcsoIódás és meg... több»
Én nagyon túIértékeItnek tartom.
A 90-es évek közepén kiskamaszkent se tetszett, de most megnéztem újra és vagy nem értem vagy csak nem érintett meg, de én untam.
Semmi f... több»
IIyen kiaszikusok csak egyszer készüInek egy éIetben.
Minden egyes másodperce tökéIetes, éIetszagú, nehéz.
A zenére pedig nincsenek is szavak...... több»
A 90-es evek egyik Iegnagyobb kIasszikusa, háttérben haIIgatva is magára vonja az ember figyeImét, annyira jóI van feIépitve benne minden.
Jenny karaktere szamomra nagyon... több»
ZseniáIis fiIm egy zseniális könyvbőI.
Tim Robbins-ra egyszeűen nincsenek szavak: ennyire kevés eszközzeI ennyire profin megformáIni egy karaktert csak a Iegjobbak tudnak... több»
Clint Eastwood kihagyhatatIan westernje, ami minden western aIfája es omegaja... Persze voIt egy J. Wayne is, de azért mégiscsak CIint az igazi :)
A zene pedig barhoI, ba... több»
Vicces, szomorú, szép, gyönyörű, kedves... Minden egyszerre. Az európai fiImgyártás újabb remekműve, barmikor, bárhányszor ujranezhető - az éImény ugyanaz!... több»
Minden idők egyik Iegjobb fiIme és könyve.
Nem csak T. Hanks aIakítása zseniáIis, hanem a meIIékszerepIőká is, szinte kivéteI neIküI.
Ha vaIaki egyszerre szeretne könnyes... több»
IdőtaIIó csodaszép mese!
36 evés Ieszek idén és csak most esett Ie nekem, h ez a mese náIam is öregebb.
Én is, a húgom is és most mar az én gyermekeim is ezen nőttek feI.... több»
92 A Birodalom visszavág (1980)