Közösség

Komment folyam

 
Yosihiro   2020.05.07 15:21
6

Azt hiszem, most, így a bronz medálnál nem állhatok meg, és szólnom kell pár szót. Mint írtam is, én nem a medál miatt csinálom. Talán még a nyeremények sem ösztönzőek, hiszen "nyerni" nem könnyű. Boldog vagyok, mikor egy mozijegyet kapok, és azt fel tudom használni, ez remek érzés. Most, így 5 év távlatából igen, látok sok véleményírót, és van, akit követek is, és figyelem az oldal működését. A medál megszerzése valóban már úgymond egy "szerkesztői" feladatnak tűnik, de nem az. Én megnézek egy filmet, és leírom a véleményem, magamat adom, saját szavaimmal, elképzeléssel, remélem, hozzájárulok ahhoz, hogy valóban egy objektív véleményt kaphassunk az adott filmről. Másrészről figyelem a filmbeli technikákat, szereplőket is. Itt, a MAFABON látom azt, hogy figyelnek az emberre, és értékelik is a munkát. Bár többségünknek ez csak hobbi, de annyira jó megnézni egy filmet, és elmondani, mit is láttunk. Sokan versenynek nézik, mások a kritikákkal és a véleményekkel nem járulnak úgy hozzá a tartalomhoz, ahogy kell, de talán még ez is belefér. A lényeg, hogy az eltöltött idő alatt szerettem és szeretek itt véleményt írni, és ha kell, az adatbázist frissíteni vagy hibát korrigálni. Ugyan én egy kis porszem vagyok a gépezetben, de mint tudjuk, sok kicsi sokra megy. Remélem, a jövőben lesz olyan verseny, ahol úgymond mindenki olyan esélyekkel indul majd, hogy nyerhessen valami díjat is. (Mert valljuk meg őszintén, egy életrajzot vagy listát összerakni szerintem nem egynapos munka, és mellette dolgozni és család, szóval mi, kis porszemek csak hozzájárulni tudunk a nagy egészhez, ami jó dolog.) Remélem, egyszer elérem majd az ezüst medált, kupát is, és köszönöm ezt a bronz kitüntetést is, amit szívesen fogadtam, és örülök neki. Üdv, Yosi