Közösség

Vélemény:

 

78 Cloverfield Lane 10.

(2016)

Cloverfield Lane 10.

 
szucszoli   2016.12.08 10:37
0

Abszolút NEM közepes film, sőt.. bárcsak fele ilyen feszült és izgalmas lenne egy átlag középszerű film!
Én úgy érzem, hogy egy átlag filmtől nem szokványos, hogy a néző ennyire bele tudja magát élni valamelyik szereplő helyzetébe.
Igen, egy kicsit beárnyékolja az élményt ez a befejezés, ami inkább jellemző egy átlag Transformers filmre. De összességében mégis meglepetés volt ez a film.
A 2008-as Cloverfield-től nagyon különbözik, és szerintem emiatt csak sokkal jobb és erőteljesebb hatású. A színészekre helyezték a fő hangsúlyt, ami már ráférne a hálivúdi filmekre, amik annyi kreatív és újszerű megoldást sem tartalmaznak, mint egy pár koszos rendőrcsizma.

Ha egy kicsit kevésbé gerjesztően szexi főhőscsajt találtak volna, akkor még akár magasabb pontszámot is megérdemelne!
Különben én azt javaslom, hogy felirattal nézzétek, mert egyrészt nincs benne sok szöveg, tehát nem kell megijedni, hogy emiatt lemaradnátok valamiről, de leginkább azért érdemes eredeti nyelven nézni, mert John Goodman-nek rettenetes a szinkronhangja: olyan kedves-öregapás benyomást kelt, miközben az eredeti hangján sokkal jobban ki tudja emelni ennek a karakternek a sötét vonásait.

8/10