355 (2022)

The 355

Vélemények: 355 (2022)

Harper   2022. 01. 16.

A 40-es sztár-színésznők akciózása

A Mafab-nak köszönhető mozijeggyel néztem meg ezt a lendületes akcióthrillert, melyben négy nagyon csinos 40-es sztár-színésznő akciózását láthattam egy szövevényes kémsztoriba ágyazva. (Köszönet ezúton is a Mafabnak és a szerintem előnyére módosított medal-rendszernek). A 355-ben a 4 színésznő közül a 44 éves Jessica Chastain a legszebb, de kitesz magáért a 47 évesen is bomba formában lévő Pénelope Crúz és a 45 éves Diane Kruger is. Az alapsztori nem túl bonyolult: egy univerzális, vagyis minden rendszert feltörni képes dekódert kergetnek végig, verekedések, és üldözős jelenetek tömkelegén keresztül. Közben a hölgyek megfordulnak Párizsban, majd az afrikai Marokkóban és a kínai Sanghajban is. A férfi főszereplő a Marvelekből jól ismert Sebastian Stan, hozza a kőkemény macsót, aki mint kiderül, kettős játékot űz. Izgalmas, látványos, pörgős, bár szerintem egy kicsit elnyújtott a játékidő, a maga 124 percével. Értékelésem: közepesnél kicsit jobb, 60%. Egyszer nézős, de aki akciózó 40-es sztárnőkre vágyik (akik minden létező ruhakölteményben megcsodálhatóak) nem csalódik.

emiel   2022. 01. 15.

Szerettem az alakításokat, szerettem az egésznek a hangulatát, a jól megkomponált jeleneteket, de valahogy nem nagyon maradt meg bennem a film, amit nagyon sajnálok.

Williamgek   2022. 01. 14.

Értem, hogy miért húzták le a kritikusok, de igazából nincs vele baj, korrekt akciófilm, aminek tök jó húzása van. Nem lesz az év legjobbja, de hozza, amit elvárhatunk tőle.

ferkusz   2022. 01. 13.

Én személy szerint többet vártam volna ettől a filmtől egy ilyen szereposztást látva. Akcióban nincs hiány, az kétségtelen, de egy jobb sztorit érdemelt volna az egész.