365 nap: Ma

Alexa

Anna Maria Sieklucka
Anna Maria Sieklucka
Michele Morrone

Laura és Massimo folytatják egyre tüzesebb kapcsolatukat, viszont a családi kötelékek nehezítik a dolgukat, illetve felbukkan egy titokzatos férfi, akinek célja, hogy meghódítsa Laura szívét.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Blanka Lipinska
Ország: Lengyelország
Premier: 2022.04.27. | Netflix (2022.04.27.)

2023.12.27 Viktória401828

Nem vagyok benne biztos, hogy ezt folytatni kellett

Az előző bántalmazó egészségtelen kapcsolatból átbolondulunk a másikba. A nő, szerencsétlen, még mindig egy lelki roncs, és ott használják ki, ahol akarják. Az új legalább nemcsak simán ráerőszakolta magát, hanem minőségi időtöltéssel próbálta megfogni – ez mondjuk egy fokkal jobb, mint az előző filmben.

2022.06.14 Caravaggio1978

Végre egy film ami ...konkrétan nem szól semmiről

Igazándiból elvárások nélkül lehet ezt megnézni,mert ugye milyen elvárásaink is lennének?Egyetlen egy baja van az egésznek ,hogy az egész történet érdektelen,ami talán nem az meg logikátlan.De igazándiból a film készítői nem is erre számítanak hogy ebből lenne bevétel,azon a szinten vannak hogy remélik hogy a soft-pornó izgalmáért valaki beül a moziba. Mondjuk az olyan csajok mint az írónő aki az egészet összehozta:):)Biztosan isteníteni fogják,de szerintem egy nagyon alsó kategóriás ,gagyi történetű film,profi képi világgal. De ez 2022-ben nagyon kevés.

2022.05.20 JRD

Még az első résznél is rosszabb, de ezt a filmet sem a nagy gondolatokért nézzük meg. Ha soft-pornóként kezeljük, akkor elmegy, ha filmként… Nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2022.05.05 MP170506

Ez nem sikerült. A történet unalmas, semmitmondó. A színészek alakítsa is hagy maga után kivetni valót. Van benne erotika, amire próbál építkezni a film, de ez kevés ahhoz, hogy jó legyen.

2022.05.05 Alexa

Gagyi

Egy lazább filmhez volt kedvem, gondoltam talán ez jó lesz. Megint naiv voltam. Borzasztó közhelyes és unalmas, hiába proóbáltak akciót is belecsempeszni a filmbe. Egyetlen, számomra váratlan csavar volt a filmben, de ez sajnos nem segített azon, hogy teljesen kiszámítható maradjon az egész. Ne pazarold rá az időd!

A folytatás terveit, amely a Next 365 Days címet kapta volna, a COVID-19 járvány miatt elhalasztották. 2021. májusában jelentették be, hogy a Netflix elkezdte a Next 365 Days forgatását a 365 nap: Ma produkcióval egyidőben, 2022-es megjelenést tervezve. Morrone, Sieklucka és Lamparska visszatérését megerősítették. Szerző: Hupka Adrián