A Hangya és a Darázs

Ant-Man and the Wasp

2018.08.05 TomÁcs

Ez a ruha még mindig szuper szuper. A története egész humoros lett, gyerekekkel is bátran meg lehet nézni. Van benne akciójelenet is bőven.

2023.01.26 bkzsani

Nem rossz, sőt az első résznél jobb. A kislány nagyon cuki benne. Pörgős, nincs benne vontatott rész, humor is akad benne. Igaz, nem a kedvenc Marvel-filmem, de egynek elmegy. De azért kíváncsian várom a következő részt, hogy mi lesz Scott-tal.

2018.08.28 Lonka

Korrekt akciófilm, amelyben voltak izgalmas és vicces megvalósítások, amelyek kiszakították a nézőt a történetből.

2018.07.28 Az amatőr

a nap véleménye

Ismét egy hibátlan marvel produkcióban gyönyörködhettünk a képernyőn. Igaz ez most egy lazább küldetés volt, de hát nem kell mindig megmenteni az egész világot, sokszor az is elég, ha a saját környezetünkben cselekszünk jót. A film az előző happy end... Több

2019.03.27 Timcsi

Talán még jobb lett, mint az első rész. Pörgős, akciódús és meglepően jó a humora. Es a hangyák is szerephez jutottak.

2019.04.14 petraszab

Családi szuperhősös mozi, ahol mindenki megtalálja a kedvencét. Humoros és akciódús, nem közönséges.

2018.09.30 Csillagpor

Imádom azt összes Marvel filmet, de ez kifejezetten nagy kedvenc. Nagyon megosztó karakter Scott, de éppen ezért szeretem annyira. A legvalósághűbb, hihetőbb karakter kb a Marvel filmekben. Kicsit furcsa volt az első film alapkoncepciója, de kifejeze... Több

2019.01.30 VFTS

A sztori gyengébb, mint az első részben, emiatt a film is kicsivel gyengébb lett mint az első rész. De hát ezt már megszokhattuk a folytatásoknál. A látványra nincs panasz.

2020.10.01 Annuska

Annak, hogy valakit lekicsinyítsenek, vagy épp bazi naggyá növesszenek, nincs sok rációja, de a történet ettől még egy jó humorú, kellemes film.

2019.01.05 szabomarc

Elég fura része ez számomra a Marvelnek, azonban pozitívan csalódtam az első részben is, és ebben is - habár itt már kisebb meglepetés ért. Szórakoztató kis családi film, ajánlom bárkinek.

2019.05.01 ZozArt89

A Marvel frissítője!

Ismét csak egy remek szuperhős film jött létre, hangyányi hibát se fedeztem fel benne. Kicsit kétkedve és szkeptikusan vártam a folytatást, félve, hogy hátha elrontják. Azonban tévedtem, és ismét önfeledt szórakozásra váltottam jegyet, újfent remek ... Teljes kritika

2019.01.03 Kazydo

Azt gondoltam az első rész után biztosan béna és erőltetett folytatás lesz, mint sok szuperhősös film esetében, de ez meglepetést okozott, mert izgalmas és eseménydús tudott maradni végig, és még a poénok is jók benne. Jó, hogy kiderültek dolgok, amik az első rész után kérdésként megmaradtak a nézőben.

2021.10.07 Gabi89

Hangyás emberek

Hol is kezdjem: MARVEL. Ez az, amit szerintem mindenki ismer. Én nem nagyon szeretem az ilyen jellegű filmeket, de ezek az alkotások egytől-egyig mind nagyon jók. A Hangya első része után kétségem se volt, hogy mi fog várni a második részében. Nagyon jó az elképzelés a kicsinyítés és nagyítás megvalósításában, valamint látványosra sikeredett az egész film, ahogy azt az első részben már láthattuk. A színészek is nagyon el lettek találva, ebben a részben bővültek is (Hannah John-Kamen) Ava Starr/a Szellem lány személyével, így nem csak arról szól a történet, hogy Hope, Dr. Hank Pym és Scott megmentsék a 30 éve ,,eltűnt" Janet van Dyne-t, aki egy bevetésük során a kvantumvilágban ragadt. Az elején hihetjük, hogy amikor Ava feltűnik először, és ellopja a labort, gonosz és rossz szándékkal teszi, hiszen – mint később kiderül – ő csak normális és fájdalommentes életet szeretne élni, de ehhez szüksége van Janet-re, aki a kvantumkapun át energiát nyerve képes lenne meggyógyítani őt. Emellett a film vicces is, amiről Scott társa, Luis (Michael Peña) és 2 barátja gondoskodik. Valamint a hangyák is kis szerethetők lettek a film által, jól kitalálták őket is. Szerintem ez egy szuper folytatása lett a Hangyának.

2019.04.29 iq.csabi

Nekem sokkal jobban tetszett, mint az első rész. Igazából ugyanazt hozza, poénos, laza, akciódús és egészen elképesztő a látványa. Egyszerűen nem tudunk benne csalódni.