A Hangya és a Darázs

Ant-Man and the Wasp

2018.10.25 jake_green

Ha sima film lenne és nem Marvel, akkor azt mondanám hogy 2-es ... de mivel Antman film, és csak annak fog ez bejönni aki ezt a világot élvezi, így nekem absolute 4-es :) A humor a szokásos, a Paul Rudd-dal nem lehet nemvicces filmet forgatni. A hel... Több

2019.02.07 Vágottszemű

Nagyon jó. Szerintem jól megoldották az összezsugorodást. Az ellenség is jó. Remek film lett. Remélem vissza tud jönni a másik univerzumból szegény hangya ?c

2019.06.17 Zsolti01

Nekem bejön ez a film. A kritikusok nem dícsérik annyira, de nekem egyik kedvenc Marvel filmem lett. Hangya karaktere, és a főgonosz is nagyon bejött nekem.

2019.01.04 Kate Rainbow

Jó, de nem elég jó

Egész jó kis film volt. Látványba különösen. A story se volt rossz, de nem tudom valahogy még sem fogott megy annyira, hogy akár többször is újra nézzem.

2019.02.22 FGyula

Mi volt ez

A film az első rész uttán nagy csalódást okozott. Sokkal tartalmasabb poénosabb filmre számitottam.

2022.11.27 BDJN

Nagyon jó film.

2018.07.29 KingPin

Szerintem az elmúlt évek egyik legjobb Marvel filmje volt a Hangya, ehhez ez egy méltó folytatás, a sztori nem lerágott csont, nincsenek üresjáratok, és hihetetlen, hogy mennyi ötletet adott a készítőknek a zsugorítás koncepciója. Remek humorforrás, ... Több

2018.11.14 Dirk Bookman

Nagyon tetszett a film, még jobb is volt mint az első. Nagyon megszerettem a karaktereket, és magát a történetét is.

2018.07.19 grufa

Laza és üdítő film volt a grandiózus Bosszúállók 3 után. Ez a heist-vígjáték téma nekem nagyon bejön, és jó, hogy a Marvel is tudja lazára venni a figurát, és időnként bedob egy ilyen filmet. A nyári meleg elől való menekülésre és kikapcsolódásra abszolút ideális.

2018.07.23 tyna19955

Nagyon felszabadult, lendületes film, van egy olyan érzésem, hogy stáb is igen élvezhette a forgatást. Árad belőle a jókedv, a lazaság, ideális nyári popcornmozi a klímás teremben egy jéghideg kólával. :)

2018.08.22 balage

Remek, könnyed szórakozás, sokat nevettünk is. Nekünk bejött :).

2018.07.26 Sziszi

Bevallom én egy kissé féltem ettől a filmtől, mivel az előző rész az egyik kedvenc Marvel filmem, és tartottam tőle, hogy alaposan elszúrják majd. De szerencsére nem. Nagyon működött, a poénok még mindig nagyon jók, nem alpáriak, bár nem is intelligensek, egyszóval egy abszolút fogyasztható film.

2018.08.01 Enikő Balogh

Nekem személy szerint nagyon tetszett! Rendkívül látványos, jó a karakterek közötti összhang illetve a szereplési arány. A kislány imádni való. Tele humorral, de nem erőltetett poénokkal.

2018.07.20 kemenyb

Mintha ugyanaz ismétlődött volna 2 óráig, teljesen sablonos történetvezetéssel. A poénok nekem nem jöttek be, és a film végéig vártam a "lényegre", de akkor rájöttem, hogy ez sajnos csak ennyi volt. Az első stáblistás jelenetért érdemes megnézni (ez ... Több