NA

Időcsavar

(A Wrinkle in Time)

Denisqoo  2017. 07. 29.

Végül is jól szórakoztam, még ha sok kérdőjel is maradt a film után. Jó hangulatú és képi világú alkotás az biztos, ám én egy jobban kidolgozott a történetnek sokkal jobban örültem volna, érdemes lett volna megkockáztatni egy kevésbé sablonosabb történetet.

Vuk  2017. 07. 28.

Ez egy egészen megható történet, amit talán mindenkinek látnia kellene. Reese Witherspoon alakítása számomra megdöbbentően jó volt és maga a szerep is már eleve kicsit szokatlannak hatott. Nem állítom, hogy csúcsteljesítmény volt, de mindenképp egy kicsit is kiemelkedő.

Storm Reid
Chris Pine
Chris Pine
Ava DuVernay

Oprah Winfrey, Andre Holland és a rendező Ava DuVernay második közös filmje a 2014-es Selma után.

A Disney 2010-ben szerezte vissza a film alapjául szolgáló regény adaptációjának jogait.

A film forgatása 2016. november 2-án kezdődött meg Los Angelesben, Kalifornia államban. A stáb ezt követően Új-Zélandra helyezte székhelyét, ahol további két hétig dolgoztak.