Időcsavar (2018)

A Wrinkle in Time

kevelin   2018. 08. 23.

Az előzetes alapján egy 100x jobb és egy 1000x látvábyosabb történetre számítottam. Nagyon nagy csalódás volt számomra ez a film pedig a szereplőgárda kihozhatta volna ebből azt a maximumot ami benne volt. nagyon sajnálom hogy ennyire rosszul sikerült.

Megamovie   2018. 07. 25.

Egy jó kis ifjúsági fantasy lehetett volna ha cukormázas giccsparádé mögé tartalmat is raknak az alkotók.A gyerek színészek valami rettenetesek régen nem irritáltak ennyire gy filmben ,a történet lassú és vontatott már nem is volt tétje az egésznek .Ezen sajnos a filmben szereplő színészek között az általam kedvelt Chris Pine alakítása sem segített.

regarda Nézhetetlen  2018. 10. 14.

Sajnos a trailer becsapott, mert a film nagyon bugyuta, amit még a látvány sem ment meg. A mondanivalója valahol a Gyűrűk Ura gyermeki szintjén mozog, azaz: van a fény, ami jó, és van a sötétség, ami rossz. A szeretet pedig elpusztítja a rosszat. Nem mellesleg elhangzik a filmben, hogy a földön érzékelhető minden rossz érzés, mint az irigység, önértékelési problémák, szorongás, agresszió egy bizonyos gonosz és sötét foltnak köszönhető, amit úgy neveznek, hogy "AZ". Ez a folt az űrben lebeg és megfertőzi a bolygókat. Hihetetlen ostoba a történet, a karakterek jellemvonásai elférnek egy post-it-en. Van benne egy kisfiú, aki a film végén hirtelen a semmiből gonosszá válik, majd ugyanilyen sebességgel visszavált jóra. Ez a két pólus létezik csak a film szerint. Tényleg szörnyen buta :D Komolyan, még gyerekeknek sem mutatnám meg. És akkor a rengeteg logikátlan döntésről és eseményről nem is írok inkább semmit. Simán kihagyható a film, én már bánom, hogy rááldoztam ezt a másfél órát.

Denisqoo   2017. 07. 29.

Végül is jól szórakoztam, még ha sok kérdőjel is maradt a film után. Jó hangulatú és képi világú alkotás az biztos, ám én egy jobban kidolgozott a történetnek sokkal jobban örültem volna, érdemes lett volna megkockáztatni egy kevésbé sablonosabb történetet.

Vuk   2017. 07. 28.

Ez egy egészen megható történet, amit talán mindenkinek látnia kellene. Reese Witherspoon alakítása számomra megdöbbentően jó volt és maga a szerep is már eleve kicsit szokatlannak hatott. Nem állítom, hogy csúcsteljesítmény volt, de mindenképp egy kicsit is kiemelkedő.

Rowan Blanchard
Rowan Blanchard
Andre Holland
Zach Galifianakis
Andre Holland
Levi Miller

Az Időcsavar is áldozata lett a review bombing-ként elhíresült lejáratókampánynak, amely során több ezer 1-es szavazatot kapott az IMDb-n.

(ArpiHajdu és Réci )

A filmben (és a regényben is) a címmel ellentétben nem az időben, hanem a térben utaznak a szereplők.

(ArpiHajdu és Réci )

Korábban úgy volt, hogy Amy Adams és Kevin Hart is szerepelni fognak a filmben, ám végül nem így alakult.