Időcsavar (2018)

A Wrinkle in Time

Megamovie   2018. 07. 25.

Egy jó kis ifjúsági fantasy lehetett volna ha cukormázas giccsparádé mögé tartalmat is raknak az alkotók.A gyerek színészek valami rettenetesek régen nem irritáltak ennyire gy filmben ,a történet lassú és vontatott már nem is volt tétje az egésznek .Ezen sajnos a filmben szereplő színészek között az általam kedvelt Chris Pine alakítása sem segített.

Denisqoo   2017. 07. 29.

Végül is jól szórakoztam, még ha sok kérdőjel is maradt a film után. Jó hangulatú és képi világú alkotás az biztos, ám én egy jobban kidolgozott a történetnek sokkal jobban örültem volna, érdemes lett volna megkockáztatni egy kevésbé sablonosabb történetet.

Vuk   2017. 07. 28.

Ez egy egészen megható történet, amit talán mindenkinek látnia kellene. Reese Witherspoon alakítása számomra megdöbbentően jó volt és maga a szerep is már eleve kicsit szokatlannak hatott. Nem állítom, hogy csúcsteljesítmény volt, de mindenképp egy kicsit is kiemelkedő.

Rowan Blanchard
Rowan Blanchard
Andre Holland
Zach Galifianakis
Andre Holland
Levi Miller

Az Időcsavar is áldozata lett a review bombing-ként elhíresült lejáratókampánynak, amely során több ezer 1-es szavazatot kapott az IMDb-n.

(ArpiHajdu és Réci )

A filmben (és a regényben is) a címmel ellentétben nem az időben, hanem a térben utaznak a szereplők.

(ArpiHajdu és Réci )

Korábban úgy volt, hogy Amy Adams és Kevin Hart is szerepelni fognak a filmben, ám végül nem így alakult.