Játssz egy LG Q6-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login
NA

Időcsavar

(A Wrinkle in Time)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Denisqoo   2017. 07. 29.

Végül is jól szórakoztam, még ha sok kérdőjel is maradt a film után. Jó hangulatú és képi világú alkotás az biztos, ám én egy jobban kidolgozott a történetnek sokkal jobban örültem volna, érdemes lett volna megkockáztatni egy kevésbé sablonosabb történetet.

Vuk   2017. 07. 28.

Ez egy egészen megható történet, amit talán mindenkinek látnia kellene. Reese Witherspoon alakítása számomra megdöbbentően jó volt és maga a szerep is már eleve kicsit szokatlannak hatott. Nem állítom, hogy csúcsteljesítmény volt, de mindenképp egy kicsit is kiemelkedő.

Rowan Blanchard
Rowan Blanchard
Andre Holland
Zach Galifianakis
Andre Holland
Levi Miller

A film alapjául szolgáló regény egy öt kötetes sorozat első darabja. Így ha sikeres lesz a film, számíthatunk a folytatásra is.

(ArpiHajdu és Réci )

Először 2010-ben merült fel az ötlet, hogy filmet készítsenek az Időcsavarból. Ekkor futott be ugyanis a Tim Burton-féle Alice csodaországban. Eredetileg a Híd Therabitia földjére című film íróját, Jeff Stockwellt kérték fel a szkript megírására, ám a projektből végül nem lett semmi.

(ArpiHajdu és Réci )

Oprah Winfrey, Andre Holland és a rendező Ava DuVernay második közös filmje a 2014-es Selma után.