Amerikai pite 2.

Amerikai pite 2.

American Pie 2

Az Amerikai pite középiskolás ifjai immáron fiatal férfikorba érve továbbra is keresik egymás társaság. A régi időket úgy akarják feleleveníteni, hogy házat bérelnek a tengerparton, és parti zónát alakítanak ki. Újabb bulik, kalandok, kavarások és égések kezdődnek. Oz és Heather a… Több

Rendező: J.B. Rogers
Forgatókönyvíró: Adam Herz, David H. Steinberg
Premier (HU): 2001.11.15. | SkyShowtime (2023.02.14.)
Több

2023.10.29 Gamehun638

Egy folytatás, ami többet adott, mint az első rész. Rengeteg minden fennmaradt a köznyelvben a filmről. Sikosító helyett ragasztó... stb. :D

Hát aki szereti,nézze.Nekem se eleje,se vége,morbid a humor,és abszolúte nem életszagú.De aki fan,nyugodtan megnézheti,annak gondolom ezerszer nézős. Nekem inkább gyorsan felejtős!

2017.12.24 indingo

Jobb mint az első. A Stiefler mamája utáni vágyakozás, a leszbikus jelenet és a feledhetetlen baleset a pillanatragasztóval. Szegény Jason Biggsnek mit kellett kiállnia.

2017.07.29 Orosz István

Szerintem van olyan jó mint az első rész, ez is tartalmaz beteg poénokat. Pl: a video kazettás, Stifler karaktere mindent überel, ő a legnagyobb arc az egész filmben.

2020.05.22 dailyfilmsan

A skacok a gimiből újra belevetik magukat az életbe, egy kicsit tapasztaltabban és egy kicsit érettebben. Na persze még mit nem. Az nem ez a film. Újra elövik az első rész nagy kérdéskörét, minden csak a szex körül forog, de van fény az alagút végén ... Több

A nyitó jelenetben használt osztályterem, ahol Chris Ostreicher (Chris Klein) és Steve Stifler (Seann William Scott) vannak, ugyanaz, mint a Sulihuligánokban.Szerző: dailyfilmsan

A film eredetileg tartalmazott volna néhány jelenetet Stifler apjáról, akit Chris Penn játszott volna, de az elővetítések negatív kritikája után kivágták ezeket a jeleneteket. Szerző: dailyfilmsan

Az első részhez képest ez a film közel háromszoros (30 millió dolláros) költségvetéssel rendelkezett. Szerző: ArpiHajdu és Réci

A zenetáboros jelenetek többségét a malibui JCA Shalom Camp nevű táborban vették fel. Szerző: ArpiHajdu és Réci