Aranyhaj és a nagy gubanc

Tangled

2015.07.11 moony5972

Nem voltam odáig érte. Értem, amit mondani akar a film, de nem kötött le, szó szerint vártam, hogy mikor lesz vége. Egynek elment, azért de ennyi. Átlagosan közepes a kategóriáján belül.

2016.02.10 norbi0102

Nagyon jó kis mese, nagyon szórakoztató, remek humorral. Utálom az éneklős filmeket, de ebben még a sok ének se zavart annyira. A kaméleon meg a ló nagyon jó karakter. Ajánlom mindenkinek!

2017.06.03 Plisetsky

Ez az egész megvalósítás zseniális :D A szereplők viccesek, talpraesettek, okosak, ügyesek. Aranyhaj nagyon vicces tudott lenni, Eugénról nem is beszélve :"D és akkor még hol van Maximus? xD Ez az intelligens ló vmi fergeteges volt. A történet jól fe... Több

2016.12.20 cinderella

Aranyos mesefilm, tele szerethető figurákkal. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti a meséket. Egyáltalán nem unalmas és jókat lehet rajta nevetni. Egyedül a sok éneklés nem tetszett benne.

2016.04.30 angel001

Érdekes mese ami rámutat a végén hogy az önfeláldozás, a jószívűség, meghozza gyümölcsét...És hajfestés nélkül is lehet szőkéből fekete :D Nem volt rossz,de különösképpen nem kötött le.

2015.04.25 adibandii

Egy imádnivaló mese,tele fülbemászó dalokkal,vicces jelenetekkel és kalandokkal.Én egy percig sem unatkoztam.Mandy Moore-nál jobb szinkronhangot nem is találhattak volna Aranyhajnaj.Kihagyhatatlan film

2016.05.21 Gecko

Az egyik kedven Disney hercegnős mesém . És bátran ajánlom mindenkinek. Nem vitték túlzásba az éneket sem ,a ló és a kaméleon pedig eszméletlen szórakoztatóak és humorosak együtt. Kreatív és szépen animált mese.

2019.06.18 Zsolti01

A zenék és a története is jó, bár aranyhaj néhol már idegesítően viselkedik. A főgonosz nagyon kiszámítható, és egyáltalán nem valami erős. De jó film lett.

2015.11.12 Adell89

Nagyon szép a film grafikája és a karakterek is jók. Igazi szép kis mese és a ló karaktere a kedvencem olyan vicces. Teljesen elvarázsolt ez a mese,pedig már nem vagyok gyerek.

2015.06.22 ElfRider

A klasszikus történet modern feldolgozása. Azt mondom hogyha ilyen minőségben tudnak dolgozni akkor bátran csináljanak több feldolgozást. Jó sztoriba ültették az eseményeket. Nagyon szép a főhős lány. A kaméleonja aranyos.

2016.07.25 N.Béla

Aranyos mese. Hithű marad önmagához a Disney és ez a mai szerencsénk még. Bár szerintem kezd kicsit félresiklani a Disney. Csak feldolgozásokat és újra mozivászonra kerüléseket látunk folymatosan. Ez a történet is eredetileg Rapunzel feldolgozás. De attól élvezhető, csak nem éppen eredeti.

2016.07.24 Igob1

Nagyon aranyos Disney mese csodaszép zenés betétdalokkal. A kaméleon karakterének és Maximusnak a ló karakterének is kifejezetten örültem. Szeretem az aranyos állat karaktereket a Disney filmekben. Eredeti történet és nagyon tetszett a grafika is.

2016.05.07 anita9215

Itt el se tudom képzelni, hogy mi történt, mivel eleinte nem volt vele bajom mivel a sztori egész helyes volt, de aztán hiányérzetem támadt a vége cím megjelenésénél. Csalódást okozott, de mérhetetlenül.

2015.10.23 Mano35

Aranyos és látványos feldolgozása a mesének, karakteres, magával ragadó szereplőkkel megfogó képi világgal. Érdemes megnézni akár felnőtt fejjel is! megnyerő!