Aranyhaj és a nagy gubanc

Tangled

2015.12.29 sepsiklaudia

kedves mese sok sok karakterrel, nekem a legjobban a ló tetszik, szórakoztató és jó zenék vannak benne

2015.05.08 Helgus

Walt disney visszatért oda ahonnan kezdte. Egy szép gyönyörűen megrajzolt mese bár én csak HD ben láttam. Még sok ilyen kellene. Talán mai gyerekek se lennének ilyenek ha több ilyet látnának.

2015.04.27 krisztike18

A film egyetlen, giccshatáron mozgó pillanatig billentett ki a bennem élő kislány szerepköréből, de még ez is megbocsátható, hiszen ha egy jóképű rajzfilmfiúval ülnénk egy csónakban ezernyi, lebegő rózsaszín lámpással körülvéve, talán belőlünk is előtörne egy érzelmes Disney-dal.

2016.11.07 tjanika

Ez is a "lányos" mese kategória, bár sok humor van benne. Ezért jobban leköti apuékat is.

1x 2x jó kis mese, de nem lesz örök mint pár társa :)

2016.04.25 Zsóka

Könnyed kis caládi animációs film, vicces és szórakoztató:)

2015.02.24 evaka3355

Aranyos kis mese volt egyszer bőven elég volt megnézni. Ettől azért a Pixar mesék sokkal jobbak, mélyebbek és tanulságosabbak, ez csak egy az átlagból.

2017.05.22 NLHF

Talán a legszimpatikusabb ebben a mesében, hogy hiába hercegnős mese, a férfi nem egy névtelen herceg, akinek a szerepe mindössze annyi, hogy az utolsó 10 percben megmenti a lányt és elveszi feleségül, hanem a mese alatt láthatjuk a karaktere fejlődését. Tetszett

2017.07.15 kadvan95

Végre egy mese, ami nem a szivárványos barátság mámor felhők között röpköd, hanem van mondanivalója! Ez az egyik nagy kedvencem a modernebb Disney rajzfilmek közül.A főbb szereplők közül, mind kivételes egyéniség. Fantasztikus kalandok, váratlan fordulatok. Nagyon izgalmas és gyönyörű történet!

2016.08.10 nemeth2

Nagyon aranyos és jó fej mese. Régen láttam már ilyen alkotást ami lekötött és végignéztem!

2017.10.13 Bogii

Az egyik kedvenc mesém. Szerintem Aranyhaj karaktere sokkal jobb példa a kislányoknak, mint mondjuk Hófehérke, hiszen Aranyhaj mert tenni valamit azért, hogy szabad legyen, kiállta magáért és feláldozott dolgokat azért, hogy megmentse magát vagy épp ... Több

2015.02.22 The queen

A Disney megint hozta a formáját és megint egy aranyos mesét dobott össze nekünk. Szuper karakterek, jó humor, minden ami kell egy ilyen animációs filmbe.

2015.05.28 klaudia4469

Hát ez a mese számomra nézhetetlen, egyszer is sok volt ezt a katyvaszt, kiabálást, nyerítezést végignézni. Erőltetett viccek meg miegymás. Az eredeti mellé sem mehet, nem érdemli meg a címét...

2015.03.01 orlandooo

Jaj ez se rossz. :) lehet ezen is nevetni, bár vannak kifogásolható dolgok amik nem igazán voltak jók, de nem lehet minden tökéletes.:)