Aranyhaj és a nagy gubanc

Tangled

2017.09.17 SzFa

Hát nem egy Hófehérke, ez egy modern királylányos mese. Gyönyörű tájakkal, jópofa, vicces karakterekkel, és furcsa állatokkal. Teli jó poénokkal. Érdemes megnézni.

2018.10.03 thejoker

Nagyon aranyos, kis szórakoztató mese, szépen kidolgozott karakterekkel.Vannak benne jó poénok is. A története nem annyira fogott meg, de mindenképpen érdemes rá időt szánni.

2018.07.17 czerik

Egész jó kis humoros családi mese. Ajánlom mindenkinek.

2016.10.23 vivikejencikelara

Azt hiszem Rapunzel történet kicsit másabb értelmezéssel. Viszont nagyon vicces jelenetek vannak benne. A ló volt a kedvencem benne, vicces. Ajánlom mindenkinek.

2017.07.31 czigler.nora

Nem rossz mese, de kifejezetten jó se. Engem nem kötött le, kicsit unalmas és klisés. A paci és a kaméleon jó fej egyedül :D Persze gyerekek számára lehet sokkal szórakoztatóbb.

2019.03.16 Vágottszemű

Szerintem jól megcsinálták ezt az ikonikussá vált filmet. A története jó, az animáció is szép, a dalok is tetszenek. A humorra is sok hangsúlyt fektettek, ami meg is látszik.

2017.12.30 authorgirlll

Nagyon szeretem ezt a mesét az őszintesége miatt. Ahogy a két főkarakter megnyilik egymásnak az nagyon megható valamint Eugén önfeláldozása miatt lesz ilyen szép a vége.

2016.05.10 wooderman

Gyerekekkel néztük a mozikba, igen érdekesre sikerült. A kisebbek újongva fogadták, míg a nagyobbak unottan kokettálták végig. a mese végén azonban mind fülig érő szájjal távoztunk a teremből!

2015.07.26 szd91

Klasszikus mese a Rapunzel csak sajnos nálunk nemigen ismerik. De hála ennek a mesének most ez változik, bár szerintem sokaknak fogalma sincs mi az alapja, de nem baj hisz önmagában is varázslatos kis film. Talán az ének túl sok kezdett már lenni benne, de azért még élvezhető.

2015.03.31 Brigusz724

Emlékszem, amikor kijött annyira vártam, hogy megnézhessem. De abszolút nem csalódtam benne. Sok benne a poén, és igazán szépen összedobták.

2015.05.21 Laci000

Nagyon jó kis mese, nagyon szórakoztató, remek humorral. Utálom az éneklős filmeket, de ebben még a sok ének se zavart annyira. A kaméleon meg a ló nagyon jó karakter. Ajánlom mindenkinek!

2015.07.23 london2012

Szórakoztató kikapcsolódást nyújthat ez az animációs mese az egész család számára. Nem a legjobbak közé tartozik de megállja a helyét köztük. Érdemes megnézni.

2016.06.11 Mithrel

Az egyik kedvenc animációs filmemmé vált ez a hihetetlenül aranyos alkotás. Egyszerűen imádtam. Vicces, megható, aranyos hangulatú légkörök váltják egymást, esetenként szomorúbb részekkel fűszerezve. Végtelenül ARANYOS gyerek- és felnőttmese. .

2015.07.26 one1970

Nagyon jó mese szerintem.A legjobb amit láttam disney mesék közül. Nagyon jó humora van a filmnek :)