Aranyhaj és a nagy gubanc

Tangled

2019.05.17 Ms. Akárki

Nagyon tetszett. A klasszikus rapunzel történet egy kicsit modernizálva. Gyönyörűek voltak a betétdalok és a romantikus szál a két főhős között is remekül működött. A lón meg sokszor sírva röhögtem. De a kedvenc a kis aranyos kaméleonja a csajszinak.

2018.12.03 Norbert93

Azt kell, hogy mondjam annak ellenére, hogy nagyon messze állok a megcélzott közönségtől kifejezetten tetszett. Kalandos, vicces, tele mágiával, csibész tolvajokkal és szép hercegnőkkel. Sikerült megidézni a klasszikus Disney hangulatot.

2016.09.16 puffancshercegnő

AZ aranyhaj mint eredeti mese nekem nem nagy kedvencem, de ez a mese fantasztikus volt. SOkkal viccesebb mint a többi disney mese, és a dalok is remekek. Finn karaktere pedig üdítően hat a többi herceggel szemben

2019.12.29 TomÁcs

Színes-szagos, kalandokkal teli, jó karakterekkel dolgozó Disney mese.

2018.12.27 VvV

Helyes és humoros történet. Nagyon szép a látványa, úgy mint a legtöbb Disney mesének.

2017.12.17 Greeta

Látványban engem megvett a mese. A története is helyes, meg ezek a nevek, hogy Nyálas Eugén. :) Aranyhaj nem egy szokványos Disney hős. Tetszettek a benne elhangzó dalok.

2016.10.08 lolita13

Moziban láttam ezt a mesét, először de alig vártam, hogy itthon megnézhessem, újra mert imádtam benne mindent. Szeretem a dalokat és hát a kedvencem a kaméleon volt :D

2019.03.31 Timcsi

Igazán kalandos mesefilm, bár inkább a kislányoknak jön be. A története picit kiszámítható, de nézzük el neki!

2020.01.05 petraszab

Szuper kis mesefilm és rájöttem, hogy azért kedvelem ennyire, mert a történet nincs meg a gyerekkoromból, úgy mint a Piroska, Hófehérke meg társaié.

2022.07.11 kevelin

Az egyik kedvenc animációs filmem. Nagyon humoros, kellően romantikus mégis tele van éltigazságokkal.

2020.11.05 jfruzsi97

Talán az eddigi legjobb mese a mostani mondern mesék közül. Szép történet, szerethető karakterek, poénok. Minden, ami kell. Ja és happy end.

2017.08.07 felicity

Érdekes mese. A gyerekek körében kedvelt. Nekem is nagyon tetszett. Látványos, izgalmas film. Ajánlom.

2020.02.11 Bizsu82

Nagyon megfogott a filmben a látvány. Szuper a megjelenites, már csak önmagában ezért is érdemes megnézni. Karakteres, látványos jelenetek, profi rendezés és alakítás.műfajában átlag feletti.

2016.07.24 Leilani

Szeretem a Disney hercegnő meséket, ez azonban nem tetszett, főleg mivel animált és így egyáltalán nem adja át a klasszikus Disney hangulatot. Lehet hogy a kisgyerekek számára izgalmas.