Assassin's Creed (2016)

Assassin's Creed

Assassin's Creed
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Artúr   2020. 02. 06.

Nyaaaaaaaa

Egy számomra jól indult, de valahol elvesztett történet. Kicsit fel nem épített karakterek, kicsit ki nem dolgozott háttérsztori, és bumm, így lesz egy látványos, de értelmetlen popcorn-film. :(

dulkap   2017. 01. 04.

Előre leszögezem, hogy nem ismerem a játékot, így nem tudom mennyire adja vissza a film a cselekményt és a hangulatot. De igazából egy blockbuster szerűnek szánt mozifilmnek ezek nélkül is működnie kell. Illetve kellene, mert mint egyszeri mozinézőt, nem nyűgözött le a dolog és valahol meg is értem a fanyalgó kritikusokat és a nem túl elégedett közönséget. Nagyjából most meg lehet jósolni az anyagi buktát, ami így kérdésessé teszi a folytatást. Már pedig egyértelmű, hogy egyfajta felvezetésnek is szánták a készítők ezt a filmet. Magáról a filmről el lehet mondani egy hullámzó színvonalú akció mozi, ami viszont az erős közepes szintet sosem éri el. A második felére kezd magára találni és az akciójelenetek is úgy ahogy működnek, de aztán az utolsó 5 perc következetlenségének és abszurditásának hála, csak jó szívem az, amiért 3 csillagot kap. Inkább 2 és fél csillag az. Viszont ebből a filmből is látszik, hogy pont olyan nehéz izgalmas, látványos és székhez szögező akciófilmet rendezni, mint elgondolkodtató drámát. Nagyon kell érezni a ritmust és a hangulatot, ami Justin Kurzel-nek csak helyenként sikerült. Nem mondom, hogy rossz a film, de hogy nagyon nem jó, az biztos.

Deku   2017. 12. 10.

Kegyetlenül el lett rontva, nagyon gyenge párbeszédekkel tűzdelték meg és ez rossz hatással volt a sztorira is. Szörnyen rossz kivitelezésre sikerült ez a kis film.

Thibo84   2017. 01. 01.

A kritikák ellenére elmentem megnézni a filmet, és a negatív visszhang ellenére, nekem tetszett a film. Talán azért, mert soha egy percet nem játszottam a játékkal. Látványos akció jelenetek, szépen kidolgozott jelmezek. Nekem a történet is bejött, bár a vége egy kicsit összecsapottnak hatott nekem. Szintén a film végén Sofia egyik percről a másikra történő párt fordulása is olyan gyerekes volt számomra. Egyik pillanatban elítéli és gyűlöli apja tervét, majd aztán ő maga akarja véghez vinni. De ezeket leszámítva, várom a folytatást.

harnas1207   2018. 12. 05.

A Föld egyetlen embere vagyok aki nem ismeri ezt a játékot. Ilyen nézetben a film rettenetesen unalmas és zagyva volt.

Jeremy Irons
Michael K. Williams
Jeremy Irons
Michael Fassbender

Nem lett eget rengető film az Assassin’s Creed, csak egy közepesnél kicsit jobb alkotás, de aki túl van a Star Wars okozta adrenalin hullámon és vágyik még valami korrektül kivitelezett akciózásra, az ezzel a filmmel megtalálja a számításait. Jobb, mint az idei látványfilmek nagyja, beleértve a képregényfilmek legtöbbjét is. Komoly hullámokat ugyan nem gerjeszt majd a blockbusterek mostanság elég csendes óceánjában, de egy biztos: nem is süllyed el benne olyan hirtelen gyorsasággal, mint a hasonló kaliberű társai. 6/10 több»

Szokásos játékadaptáció, semmi több, sajnos. Hiába, értelmes vagy legalább annak látszó forgatókönyv nélkül nem megy, jól csengő név ide, kiváló színészek oda. Nem rájuk haragszom, biztos kellett a pénz.

Ajánlani nem igazán tudom a filmet, akit érdekel úgy is megnézi. Én szóltam. 4/10 több»

Nyugodtan ajánlom az érkező film megtekintését moziban, hiszen a látványa valóban magával ragadó! Ám nagy csodákra vagy rejtélyekre senki se számítson egyelőre.

Cal apjának, Joseph-nek a megformálója Brendan Gleason volt, míg a fiatal Joseph-nek Brian Gleeson, aki Brendan fia.

(Mavil)

Aguilar jelmeze 6000 gyöngyöt foglal magába.

(Mavil)

Jean-Julien Baronnet elmondása szerint az Ubisoft első választása is Michael Fassbender volt a főszerepre.