Assassin's Creed (2016)

Assassin's Creed

Assassin's Creed

Robert Langdon   2020. 06. 08.

Sokan a játék alapján ítélik meg a filmet, főleg a kritikusok közül, de úgy látom itt vannak, akik nem ismerik a játékot. Nem vesztettek vele semmit. A film sokkal jobb lett, mint a játékok, amik előtte készültek. Bár több inkvizíció-korabeli jelenet... több»

dulkap   2017. 01. 04.

Előre leszögezem, hogy nem ismerem a játékot, így nem tudom mennyire adja vissza a film a cselekményt és a hangulatot. De igazából egy blockbuster szerűnek szánt mozifilmnek ezek nélkül is működnie kell. Illetve kellene, mert mint egyszeri mozinézőt,... több»

Deku   2017. 12. 10.

Kegyetlenül el lett rontva, nagyon gyenge párbeszédekkel tűzdelték meg és ez rossz hatással volt a sztorira is. Szörnyen rossz kivitelezésre sikerült ez a kis film.

Thibo84   2017. 01. 01.

A kritikák ellenére elmentem megnézni a filmet, és a negatív visszhang ellenére, nekem tetszett a film. Talán azért, mert soha egy percet nem játszottam a játékkal. Látványos akció jelenetek, szépen kidolgozott jelmezek. Nekem a történet is bejött, b... több»

harnas1207   2018. 12. 05.

A Föld egyetlen embere vagyok aki nem ismeri ezt a játékot. Ilyen nézetben a film rettenetesen unalmas és zagyva volt.

hsanya182   2017. 11. 01.

Nem gondoltam, hogy ennyire odaszögezi majd a tekintetemet. Elég látványos és mellette igen misztikus, sötét árnyalatú. Nagyon jó az üldözéses jelenet, valamiért a Forráskód c. film ugrott be, remekül ötvözik a jelent és a múltat. Érdemes belekezdeni megnézni aki szereti a pörgős akciós menekülős filmeket...

MMcFly2015   2017. 01. 02.

Sokszor jártam úgy, hogy hatalmas buktát megélt filmek tetszettek (pl. '16-os BenHur). Így nem érdekelt a negatív értékelés meg kellett néznem moziba, már csak a játékok miatt is. Csak egy hangyányit lett jobb a kritikusok által leírtaknál. Látvány... több»

Jeremy Irons
Michael K. Williams
Jeremy Irons
Michael Fassbender

Cal apjának, Joseph-nek a megformálója Brendan Gleason volt, míg a fiatal Joseph-nek Brian Gleeson, aki Brendan fia.

(Mavil)

Aguilar jelmeze 6000 gyöngyöt foglal magába.

(Mavil)

Jean-Julien Baronnet elmondása szerint az Ubisoft első választása is Michael Fassbender volt a főszerepre.

(Mavil)

Michael Fassbender azért lobbizott, hogy Justin Kurzel kapja meg a rendezői széket.

(Mavil)

Michael Fassbender nagyon szerette volna megkapni a szerepet, ugyanis egy olyan fantasy filmben kívánt szereplni, amely a tudományt veszi alapul. Az assassin-ok és a templomosok világa rabul ejtette őt.

(Mavil)

A film története nem a számítógépes játék történetének adaptációja.

(Mavil)

Justin Kurzel se az assassin-okat, se a lovagosokat nem szerette volna jónak, vagy rossznak mutatni, semleges kívánt maradni.

(Mavil)

Michael Fassbender soha életében nem játszott az Assassin's Creed-el, egészen a felkéréséig nem is tudta, hogy létezik ez a játék.

(Mavil)

Az Ubisoft részletes listát és leírást adott a készítőknek valamennyi, a játékban fellelhető fegyverről.

(Mavil)

Nem lett eget rengető film az Assassin’s Creed, csak egy közepesnél kicsit jobb alkotás, de aki túl van a Star Wars okozta adrenalin hullámon és vágyik még valami korrektül kivitelezett akciózásra, az ezzel a filmmel megtalálja a számításait. Jobb, mint az idei látványfilmek nagyja, beleértve a képregényfilmek legtöbbjét is. Komoly hullámokat ugyan nem gerjeszt majd a blockbusterek mostanság elég csendes óceánjában, de egy biztos: nem is süllyed el benne olyan hirtelen gyorsasággal, mint a hasonló kaliberű társai. 6/10 több»

Szokásos játékadaptáció, semmi több, sajnos. Hiába, értelmes vagy legalább annak látszó forgatókönyv nélkül nem megy, jól csengő név ide, kiváló színészek oda. Nem rájuk haragszom, biztos kellett a pénz.

Ajánlani nem igazán tudom a filmet, akit érdekel úgy is megnézi. Én szóltam. 4/10 több»

Nyugodtan ajánlom az érkező film megtekintését moziban, hiszen a látványa valóban magával ragadó! Ám nagy csodákra vagy rejtélyekre senki se számítson egyelőre.