Az ember gyermeke

Children of Men

2016.05.08 anita9215

Az egyik kedvencem thrillerem. Nehezen lehet ezzel a filmmel betelni. Annyira oda tették a filmet, hogy nekem ez lett az egyik legnagyobb kedvencem. Klisétől mentes és tökéletes mesterfilm lett. Igazán tudom javasolni mindenkinek a figyelmébe, mert egyszerűen megunhatatlan.

2016.10.24 malnaturmix

Én rosszabbra számítottam, érdekes volt a történet és a megvalósítással sem volt semmi baj.

2015.10.02 hawaiipizza

Nagyszerű alapötlet, nagyszerű megvalósítás.Mindenképp ajánlom, kár kihagyni.

2016.08.22 Mliklós29

Remek film, nagyon érdekes történettel. Valóságszagú volt, manírok nélkül. Megnéztem volna egy második részt is.

2017.12.16 johndoe83

Meg. Kell. Nézni. Ha először látod, a végén majd csak ülsz és bámulsz magad elé. Én legalább is így voltam..

2015.08.19 varjú

Alfonso Cuarón nagyon jó atmoszférát tud építeni filmjeiben. Ez ebben az esetben is sikerült, jól működnek a karakterek, a posztapokaliptikus vízió pedig szintén nagyon ízlésesre sikerült. Nincs miről beszélni. 5/5!

2015.09.01 MrBlond

Kicsit többet vártam Cuarón rendezésétől, igaz vannak benne fantasztikus jelenetek, a befejezés pedig zseniális, de sajnos csak az atmoszféra van megteremtve, de a történet nincs hozzáillesztve.

2015.03.23 iaquino

Okos sci-fi, amely végig leköti a néző figyelmét. Hihetetlen mennyire realista látásmódú és az utolsó akciójelenettől pedig konkrétan letettem a hajam. Cuarón legjobbja szerintem.

2016.08.03 hunfolker

Lenyűgöző sci-fi, természetesen lehet hibákat találni, de az aktuális migráns-válság tükrében is érdemes megnézni, elég durván asszociál az előttünk álló zavaros jövőre!

2015.03.26 ch003067hd

Néha már nagyon unalmas volt, viszont tetszett a story. Clive Owen jól játszotta a szerepet, bírtam őt ebben a filmben, csak sokszor nekem már vontatott volt. Ennek ellenére egyszer nézhető.

2015.11.01 alien007

Tetszett, nem kiemelkedő alkotás, de a lepukkant ködös jövő hangulata nagyon átjön. A hosszú snittek is nagyon szépek, főleg a végén. A történet is rendben van, de ez a legtöbb amit tudok mondani, hogy ebben a filmben minden a helyén van, nem kult, nem is klasszikus, de határozottan jó!

2018.08.03 FatiaNegra

Jó film, de sokkal több volt az alapötletben egy egyszerű akciófilmnél.

2016.07.16 zozoace

Mindenkinek ajánlom nagyon nagy film, nem hiába kapott az operatőr és a vágó és a forgatókönyv oscart. Kihagyhatatlan.

2022.08.29 bpeter

Zseniális

Szerintem képileg zseniális film. Engem beszippantott, és minden idők legjobb három filmjében benne van nálam. Nem a sztorit tartom zseniálisnak, hanem a hangulatát és a képi világot.