Baghead - Holtakkal suttogó

Baghead - Holtakkal suttogó

Baghead

Apja (Peter Mullan) halála után Iris (Freya Allan) örököl egy lepukkant berlini kocsmát. Azt azonban nem tudja, hogy az örökség Bagheadhez, a kocsma pincéjében lakó baljós lényhez is kapcsolódik.
Baghead képes felvenni az elhunytak alakját. A kétségbeesett hozzátartozóknak két percük van arra, hogy… Több

Forgatókönyvíró: Christina Pamies, Bryce McGuire
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Franciaország
Premier (HU): 2024.03.14.
Forgalmazó: ADS Service

2024.04.06 Jocpappa

10/3

Ha kinyitod a szótáradat a „teljesen felejthető, tucatmegegy gagyi horror” szónál, találsz ott egy képet a filmről.

2024.03.12 Juki-onna

a nap véleménye

Minden út a pincébe vezet

Sokszor elgondolkodtam azon, hogy amikor leülünk megnézni egy horrorfilmet, mit is várunk igazából. Mit szeretnénk? Rettegést, vérontást, erőszakot, kínzást vagy elég, ha egy szellem átsuhan az ebédlőn? Ha jó a film, sajnos a hatása alá kerülök, és a... Teljes kritika

2024.03.15 Petike98

Oké, lehet, hogy jó ideje vártunk már egy jó horrorfilmre, de ez nem az. Az egész nagyon zagyva és üres.

2024.03.14 jaszon

Amolyan tipikus popcorn-kóla film, ami semmi újat és váratlant nem tud nyújtani ebben a műfajban.

A film 28 265 220 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 11 664 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.