Constantine - A démonvadász

Constantine

2024.05.03 CsakEgyCsajszi

Na jó! Ez megint egy örök favorit! Borzasztó sokszor láttam és mindig egyre jobban szeretem film! Keanu Reeves, mocskos jó benne, imádom úgy ahogy van, nagyszerű színész! Jo a történet, a szereplők is, nagyon ajánlom!

2021.02.10 Eastern79

Nem igazán szoktam horrorfilmet nézni, leginkább azok az alkotások érdekelnek, amelyek a trancsírozás helyett a misztikumra helyezik a hangsúlyt. Ez a film pontosan ilyen, és ahogy bemutatja a menny és a pokol küzdelmét, pontosan olyan jól egyensúlyo... Több

Sokszor megnéztem, és igen, nem a legjobb horror, és néha vannak benne érdekes történések, de K. R. zseniális színész, és felhúzza a mozit.

2021.09.02 Laca//Ho/rr/oR//

Keanu Reeves kellett azért, hogy jónak és élvezetesnek mondható legyen

Imádom Keanu Reeves munkásságát, és remek párosa volt ennek a filmnek Rachel Weisszel együtt, bár nem igazán tudtam horrornak tekinteni, inkább fantasy film volt akcióval fűszerezve. Jó alapötletnek bizonyult a menny és pokol csatája. Még ha voltak érdekes történések is a cselekményben, roppant misztikus és izgalmas volt végig a sztori. Nem altatta a nézőt, de ehhez kellett Keanu Reeves és Rachel Weisz nagyszerű játéka is. Ami a mellékszereplőket illeti: Tilda Swinton jó választás volt mint Gabriel, és a végén pedig Sátán szerepére jobbat sem lehetett volna találni Peter Stormare színésznél. Őszintén szólva Shia LaBeouf akkor még pályája elején járó fiatal színészi játéka akkor sem fogott meg. A pokol és a menny állandó csatája, az örök egyensúlyáért felelős John Constantine és Angela Dodson kitalált karakterek, akik egy élménydús és izgalmas horrornak nem nevezhető akció-fantasy filmet tettek le az asztalra. Francis Lawrence rendező inkább a fantasy műfajra ment rá, és próbálta abba fektetni az elképzeléseit, mintsem a horror kategóriába, és ez így jobb is volt. Volt benne horrorra hajazó jelenet nem is egy, és persze kellett is egy ilyen kaliberű alkotásba, de pont elég is volt ennyi.

2019.05.26 Ms. Akárki

Kifejezetten kellemes csalódás volt ez a film. Izgalmas és érdekes a történet. Hogy a menny és a pokol valóban létezik, akkor a kettő között a földön hogyan és miként birkóznánk meg a felmerülő sötét és félelmetes helyzetekkel. Reeves és Rachel Weisz között nagyon jól működött a kémia a vásznon.

2019.01.26 Norbert93

A film megragadt a fantasy és a horror között, de kifejezetten jól áll neki. Igazán sajnálom, hogy nem készült folytatás.

2017.10.25 indingo

Nem a legjobb film a műfajában és azt sem értem, hogy démonűző a címben, holott ördögűző a filmben. Szerintem az nem ugyanaz. A történet közepes és helyenként lagymatag.

2022.08.11 Erik Csok

Nálam ez a number one film. Nem tudom megunni, mindig újra szoktam nézni. Keanu Reeves a kedvenc szinészem, és szerintem ez a legjobb filmje. Nagyon jók a szinészi alakitások, látványos, érdekes a sztori is, és nagyon jó karakterek vannak benne. Rövi... Több

2022.03.03 JRD

A képregény jobb...

...sokkal jobb, de ettől függetlenül egy könnyed szórakozást megér. Gonosz és jó, angyalok és démonok, biblia és sátán bibliája, halál és élet, menny és pokol, ördög és isten... Vannak benne nagyon érdekes jelenetek. (A film egyik jelenete annyira hatással volt rám, hogy abbahagytam a dohányzást is.) Maga a történet kissé elnagyolt, de a szereplők feledtetik ezt a hiányosságot. (Mondjuk azért bezsebelt néhány díjat és jelölést.) Reeves jól játssza a bunkó, magányos farkast. Weis meg a rendőrnőt: Tilda Swinton pedig az androgün angyalt. És a többiek sem rosszak. Költségvetés szempontjából meglepődtem anno a 100 millió USA dolláron, és ehhez képest csak 203 millát hozott a konyhára. Szóval itt az újabb filmcsemege! Filmre fel, és jó szórakozást!

2023.04.02 drg0602

Szinte tökéletes, zseniális, imádom

Zseniális alkotás, zseniális színészi teljesítményekkel. Eszméletlenül jó film, eszméletlenül jó légkör. Újranézős film volt részemről, amit nem is bántam meg. Zseniális film még mindig, Keanu Reeves egyik legjobb alkotását láthatjuk ebben a misztikus horrorfilmben. Ami rendezés, filmezést illeti, szinte tökéletes. Imádható légkör párosul tökéletes látványvilággal és szuper jó színészi teljesítményekkel. Még mindig egyik kedvenc misztikus horrorfilmem, imádom. Értékelés: 10/10

2017.07.24 Deku

Keanu Reeves-t jobb szerepben is láttam már, maga a történet tetszett volna de valamit én hiányoltam. Nem mondom, hogy mindig emlékezni fogok rá de nem is szörnyedtem el az film végén. Masszív módon tartja az erős közepes szintet ami lássuk be nem teszi feledhetetlenné a dolgot.

2016.04.29 D. Shaday

Figyelemre éltó, hogy egy mainstream film mert ennyire sötét hangulatú lenni. A sztori nekem kicsit zavaros, pedig már nem egyszer láttam a filmet, de a hangulata nagyon magával ragadó. Keanu Reeves élete egyik legjobb alakítását nyújtja, tökéletes választás volt a főszereplőre.

2021.05.19 Di Canio

Túl sok benne a fantasy, ez így, a horrorral keverve nem tartozik a kedvenceim közé, de még így is jó film.

2017.03.07 Hedy0809

Ez egy szuper kis film. Keanu tökéletes a szerepre,nagyon jól működik az egész. Többször láttam és mindig lekötött. Látványos,izgalmas...teljesen helyén van. :)