Csillagkapu: Atlantisz

Csillagkapu: Atlantisz

Stargate Atlantis
thanky

Egy hatalmas óceán mélyén fekvő város, Atlantisz energiája fogytán van. Egy galaxisban élő nép a katonák segítségét kéri, hogy végleg leszámolhassanak ősi ellenségükkel. Az ellenség bolygójára mentőakció indul, hogy kiszabadítsák foglyul ejtett… Több

Premier: 2004.07.16.

2023.10.04 XPaolinoX

Egész jó...

Nem rossz sorozat, főleg, ha nem a SG-1-hez hasonlítgatjuk folyton. Valljuk be, hogy McKay nélkül unalmas és már kismilliószor ismételt karakterek jellemeznék az egészet. Egyébként mindenki jól játszik, kivéve talán Jason Momoát, aki minden helyzetben ezt a „jóképű vagyok, magas vagyok, elszántan nézek és pózolok” dolgot próbálja hozni, de még ezt is amatőr módon. Egyszerűen nincsenek színészi eszközei, és emiatt kilóg a sorból. Sajnálatos, hogy mindezek ellenére a sorozat szereplői közül mégiscsak ő tudott komolyabb karriert összehozni. Egyébként egyszer nézhető sorozat, tele klisével, hatásvadász elemekkel, naivitással és a „majd mi megmutatjuk, mert mindenki más idióta” szemlélettel.

2017.12.13 Yosihiro

A sci fi műfaj egy kissé távol esett a sorozattól de egy próbálkozásnak nem volt rossz. Kicsit unalmas a vége.

2018.03.14 Diesel

Bevallom őszintén nekem az Atlantisz jobban bejött mint a SG1. Mind a történetek mind a látvány világa színvonalas volt, és szépen kidolgozott. Voltak benne laposabb részek, de hát melyik sorozatban nincs gyengébb rész. A harc jelenetek is jól meg vo... Több

2022.04.01 JRD

Erőltetett...

Igyekeztek egy új szériával meglovagolni a Csillagkapu sorozat sikerét, de közel sem sikerült olyanra. A Csillagkapu-széria nem volt rossz (mondjuk jó sem). Főleg, ha azt nézzük, hogy mikor készült. Voltak benne kifejezetten humoros epizódok is. De az Atlantisz már inkább volt izzadságszagú, mint eredeti. De ne hallgass rám, nézd meg, és döntsd el magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.08.22 Deku

Szeretni szoktam a sci-fi sorozatokat és mindent ami ehhez kapcsolódik de ez a sorozat valahogy mégse volt olyan érdekfeszítő mint egyébként szokott lenni.

A producerek és a sorozat alkotói Ben Browdert szemelték ki a Csillagkapu: Atlantisz főszerepére, azonban a színész a Csillagközi szökevények: Harc a békéért (Békefenntartók háborúja) (2004) forgatása miatt nem tudta vállalni a felkérést. A színész később a Csillagkapuban kapott szerepet. Szerző: hp

Dr. McKay keresztneve Meredith.Szerző: hp

Az összes Wraith-férfi karaktert ugyanaz a színész, alakította. Szerző: hp

Joe Flanigan(John Sheppard) és David Hewlett (Rodney McKay) az egyedüli színészek, akik a széria mind a 100 részében feltűntek.Szerző: hp

Paul McGilliont (Dr. Carson Beckett) a Csillagkapuban a fiatal Ernest Littlefield szerepében is láthattuk.Szerző: hp