Django elszabadul

Django Unchained

2018.07.26 Norbert93

Igazi tökös és tömény Tarantino western. A mester itt is erősen érezteti a rasszizmus és a rabszolgatartás elleni ellenszenvét, amit nem mellesleg művérben és halálban gazdagon, hidegen tálalva tálal elénk.

2018.12.05 harnas1207

Tarantino filmjei erősen túl vannak értékelve. Ez a film is.Nagyon idegesítő, ahogy szembe megy történelemmel. Hol zsidók, hol négerek ölik az elnyomóikat. Viszont Dicaprio játéka nagyon élvezetes volt. Stephen bácsin meg szakadtam.

2020.11.13 Caravaggio1978 Nézhetetlen

Csak Tarantino fanoknak

Nyilván csak a Tarantinót imádók ömlengenek itt, mekkora remekmű ez a mozi. Én nem kommentálom, egy nulla ez a film, de itt alattam imádják, és hosszú sorokban értékelik a zsenialitását, csak nem részletezik pontosan, mik is lennének azok.

2020.10.30 Ildikó Bacskai

Tarantino

Nagyszerű író ez a Tarantino, le a kalappal, tudja, hogy kell érzékeny pontra tapogatni. Nagyszerű film, erre garancia a színészgárda és a rendezés is, a maga stílusában véres és dühítő, ahogyan annak lennie kell. Nagyszerű.

2018.07.30 Norbi

Nagyon jó kis film. Bátran tudom ajánlani kisgyerekeken kívül szinte mindenkinek. Nem egy csöpögős nyálas tucatfilm. Aki szereti az ilyen típusú filmeket, annak bátran ajánlom.

2016.01.17 beero88

Szerintem ez a film nem lett olyan jó mint ahogy sokan állítják, erősen túlértékelt film. Legalábbis az én nézőpontom szerint az. Vannak benne olyan pillanatok amikor csak nézek és nem értem, hogy mi van. Nem tetszett.

2015.02.24 andor50

Tarantino az egyik kedvenc rendezőm, bírom a stílusát. Először moziban néztem a filmet, magyarul, úgy valamiért nem jött át. De később megnéztem eredeti nyelven és imádtam. Hosszú film, de annyira menő minden jelenet és annyira lazák a szereplők. Csak ajánlani tudom.

2022.03.21 Solo

Tipikus Tarantino-film

A Django egy tipikus Tarantino-film, ráadásul a 10-ből az egyik legjobb, mert egyszerre véres, humoros, különleges és izgalmas. Egy rövid jelenetben maga Tarantino is felbukkan, jól szét is robban egy dinamittól. Christoph Waltz óriási, ahogy Jamie Foxx is. Mindkét színész tökéletes választás szerepeikre. Jó az alaptörténet is, és tetszetős a script. Nekem bejött a Candyland-téma is Dicaprióval, bár ő egy kicsit túljátssza a szerepét. Értékelésem: erős 85%, a rendezés és a két említett főszereplő miatt, akik zseniálisak.

2017.12.24 diumiu

Őrült történet, őrületesen nagy nevekkel és alakításokkal. Nem csalódtam Tarantino munkájában, hozza a szokásos formáját. Ugyan tisztában vagyok azzal, hogy Tarantino nevéhez szorosan hozzátartozik a vérfürdő, de nekem ez egy kicsit sok volt.... De ezt leszámítva ajánlom a filmet az erős idegzetűeknek. :)

2022.01.07 Zoltán384279

10 éves film... Mintha ma lett volna, hogy először láttam. Az első gondolatom az volt, hogy Tarantino? DiCaprio? Biztos, hogy nem lehet rossz. De ebben a filmben mindenki nagyot alakít, a főszereplőktől kezdve, az utolsó mellékszereplőig. Szerencse, ... Több

2016.10.27 MKristijan

Rég nem volt ilyen szintű film a western kategóriában. Persze ma már kaptunk más hasonló műfajú filmeket, de ez a film már nagyon kellett. A rendezés meg magáért beszél, tette a dolgát.

2015.06.17 Dodi

Véleményem szerint ez az alkotás túlértékelt. Feleslegesen hosszúra van nyújtva, egyedül Leonardo DiCaprio alakítását tudnám kiemelni pozitívumként.

2019.04.06 MidoD7

Az egyszer biztos, hogy nem sok ehhez hasonlatos filmmel találkoztam. Látványos, izgalmas, felejthetetlen mestermű. Ha még nem láttad, ajánlom, hogy mihamarabb pótold.

2019.03.30 Timcsi

Nem kedvelem Quentin Tarantinot, de meg kell hagyni, hogy ez mestermunka. Remek film, végig lendületes, a fotelbe szegez. Az alakítások pazarok.