Dragonball: Evolúció (2009)

Dragonball Evolution

Ujlaky Ádám   2019. 07. 14.

Ki ez az amerikai Shongoku?

Irritáló főszereplő, gyenge történet, még gyengébb színészek.

harnas1207 Nézhetetlen  2018. 12. 05.

Kritikán aluli. Rettenetesen gyenge feldolgozás. Ez a sorozat ennél sokkal de sokkal jobbat érdemel. A rajongókról nem is beszélve.

Norbert93 Nézhetetlen  2019. 06. 13.

A filmezés legalja

A film (vagy micsoda), ami a Dragon Ball univerzumához mérten és attól elhatárolva, elvonatkoztatva önálló filmként is egy nézhetetlen katyvasz. A szándékosan rossz Zs kategóriás filmek is elbújhatnak egy ilyen kritikán aluli összkép mögött. Voltak már talán (!) rosszabb filmek is amikkel összeakadtam, de ez egyáltalán nem javít a helyzetén. Senkinek sem tudnám ajánlani, időpocséklás az egész.

hell.l   2016. 10. 02.

Ez a film egy értelmetlen katyvasz. A története, a kivitelezése, a színészek játéka egyszerűen borzalmas és ezeken a vizuális effektek sem segítenek.. Ezt a filmet senkinek sem ajánlom.

postaslaszlo8   2016. 06. 23.

Ennél rosszabb adaptációt rég látni pont a napokban ismerte el az író, hogy csak a pénz motiválta az íráskor, de most komolyan valakit ez hajt? Egyszer nagyon remélem,h ogy lesz egy igazi Dragonball film.

era93   2015. 06. 05.

Elég elborzasztó volt ez az anime adaptáció. Valami szörnyű az ahogy megoldották. Karakterek némelyike eléggé deformált lett egyedül ami jó pont volt az talán a látvány effekt. A történet se volt hű így hát ez nagy csalódás volt.

Emmy Rossum úgy készült Bulma szerepére, hogy tengerészgyalogosokkal beszélt a a lőfegyverek használatáról.

(Thibo84)

James Kysont meghallgatták Yamcha szerepére.

(Thibo84)

Vegeta szerepére állítólag Matt Mullins-t nézték ki a tervezett folytatáshoz.

(Thibo84)

Jamie Chung Bulmát akarta eljátszani, és meg is hallgatták, ám elismerte, hogy Emmy Rossum tökéletes választás volt Bulma szerepére.

(Thibo84)

Tom Welling neve is felmerült Goku szerepére.

(Thibo84)

James Marsters gyűlölte a kész filmet, Emmy Rossum pedig karrierje legrosszabb filmjének nevezte, amelyet az embereknek nem kellene megnézniük.

(Thibo84)

A forgatókönyv írója, Ben Ramsey bocsánatot kért, miután a Dragon Ball rajongóitól fenyegető leveleket kapott a film megjelenés után. Azt is beismerte, hogy a filmet csak a pénz miatt írta.

(Thibo84)

A filmet nem vetítették le a kritikusoknak.

(Thibo84)

2002-ben George Lucast akarták rendezőnek.

(Thibo84)

Ron Perlmannak felkínálták Piccolo szerepét, ám ezt a Hellboy 2. - Az Aranyhadsereg (2008) című film forgatása miatt el kellett utasítania.