Dragonball: Evolúció

Dragonball: Evolúció

Dragonball Evolution

A fiatal harcos, a tizennyolc éves Son Goku küldetésre indul. Versenyt fut az idővel és a gonosz Piccolo királlyal, aki ezer esztendő után kiszabadul a börtönéből. Harc indul a hét mágikus gömbért, amelyek ha egy gazdához kerülnek, korlátlan hatalmat biztosítanak… Több

Rendező: James Wong
Író: Akira Toriyama
Forgatókönyvíró: Ben Ramsey
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Hongkong
Premier (HU): 2009.04.09. | Disney+ (2022.06.14.)

2019.07.14 Ujlaky Ádám

Ki ez az amerikai Shongoku?

Irritáló főszereplő, gyenge történet, még gyengébb színészek.

2019.06.13 Norbert93 Nézhetetlen

A filmezés legalja

A film (vagy micsoda), ami a Dragon Ball univerzumához mérten és attól elhatárolva, elvonatkoztatva önálló filmként is egy nézhetetlen katyvasz. A szándékosan rossz, Zs kategóriás filmek is elbújhatnak egy ilyen kritikán aluli összkép mögött. Voltak már talán (!) rosszabb filmek is, amikkel összeakadtam, de ez egyáltalán nem javít a helyzetén. Senkinek sem tudnám ajánlani, időpocsékolás az egész.

2018.12.05 harnas1207 Nézhetetlen

Kritikán aluli. Rettenetesen gyenge feldolgozás. Ez a sorozat ennél sokkal de sokkal jobbat érdemel. A rajongókról nem is beszélve.

2016.10.02 hell.l

Ez a film egy értelmetlen katyvasz. A története, a kivitelezése, a színészek játéka egyszerűen borzalmas és ezeken a vizuális effektek sem segítenek.. Ezt a filmet senkinek sem ajánlom.

2016.06.23 postaslaszlo8

Ennél rosszabb adaptációt rég látni pont a napokban ismerte el az író, hogy csak a pénz motiválta az íráskor, de most komolyan valakit ez hajt? Egyszer nagyon remélem,h ogy lesz egy igazi Dragonball film.

Emmy Rossum úgy készült Bulma szerepére, hogy tengerészgyalogosokkal beszélt a a lőfegyverek használatáról.Szerző: Thibo84

James Kysont meghallgatták Yamcha szerepére.Szerző: Thibo84

Vegeta szerepére állítólag Matt Mullinst nézték ki a tervezett folytatáshoz.Szerző: Thibo84

Jamie Chung Bulmát akarta eljátszani, és meg is hallgatták, ám elismerte, hogy Emmy Rossum tökéletes választás volt Bulma szerepére.Szerző: Thibo84