Eredet

Inception

2016.05.02 wooderman

Az álmokban mászkálni,és az álmokat lopni. Nem sok filmben láthatunk ilyet,mondhatni egyedi elgondolású film, nagyon jó szereposztással,szép látványvilággal rendelkező sci-fi! :)

2016.09.06 Pirospingu

Nekem ez a kedvenc filmem. Elgondolkodtató, egyedülálló és tökéletes. Egyszerűen hibát nem lehet találni a bő két óra alatt. A legjobb Nolan film, és szerintem a 21. század legjobb sci-fije.10/10

2017.06.23 timar88

Az Eredet talán az a film, melyet unokáink úgy fognak megnézni, mint egy igazi klasszikust. Nehéz film, érteni is kell, nem csak nézni. A hangulata talán ami a legjobban megfogja az embert.

2023.07.02 Maver17 Nézhetetlen

Tipikus Nolan-film

Nagyon unalmas, mint a összes Nolan-film. Gyenge harmat.

2015.01.28 Laci000

Az ötlet nagyon jó, egyedi és kitűnően kidolgozott.

2018.07.06 oneminute

Nagyon szeretem Leo filmjeit, az utóbbi években zseniálisakat alakít. Ez a film számomra egy kicsit kakukktojás, mert nem mondom, hogy nem jó, de számomra kilóg a sorból. A mondanivalója elgondolkodtató, hogy mire képesek emberek...

2015.02.28 ocso

Nagy hatással volt rám a film , annak ellenére, hogy nem tartozik a kedvenceim közé DiCaprio. Izgalmas, fordulatos. Ajánlom mindenkinek.

2016.05.05 raczdavidzsolt

Tetszett! Szerintem a kamera mozgás kimagasló! Színészi mimika átlagos!

2016.01.07 Mithrel

A film megnézése után még órákig úgy éreztem magam, mintha álmodnék. El nem tudtam képzelni, hogyan lehetséges megvalósítani egy ilyen alaptörténetet úgy, hogy ne legyen benne megmagyarázatlan és főleg megmagyarázhatatlan részlet. De megcsinálták! A ... Több

2015.10.27 fcbnandi

Moziban láttam még munka után, de csakis Dicaprio miatt, mert nagy kedvencem. A film elején majdnem elaludtam, mivel fáradt voltam, meg nem igazán értettem a dolgokat, aztán amikor már kezdtem megérteni, hogy mi a lényege, akkor már felébredtem és élveztem a filmet. ajánlom.

2015.02.02 Vitya

Nagyon jó, igazán eredeti, klassz, egyedi film, érdekes sztori. Néha nehéz követni az eseményeket, agyalós film.

2016.04.26 Bogi

Amennyire beharangozták, és amilyen nagy potenciál volt a film alapgondolatában, alapötletében, annyira semmilyen lett a végeredmény pár csattanóval. De akkor is azt mondom, hogy egyszer mindenképpen érdemes megnézni, nagyon érdekes gondolatok vannak benne és izgalmas a cselekménye. A végső csattanóról nem is beszélve... ;)

2015.07.26 one1970

A feléig néztem meg a filmet, nekem nem tetszett. Az okát nem tudom, egyszerűen vontatott a film, szerntem borzasztó... Időpocsékolás. Nagyot csalódtam a filmben.

2015.10.07 AE1205SB

Hiába nagyon hosszú végig magával ragadott és egyre izgalmasabb és fordulatosabb lesz, a történet nagyon jó, főleg ahogy Leonardo DiCaprio betekintést enged az elméje mélyre, utána már kissé lehet sejteni, hogy mi lesz a film befejezése, látványos volt és a zene is nagyon jó.