Legendás állatok és megfigyelésük

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2018.11.08 iq.csabi

Nagyon vártam erre a filmre. Egy csalódás volt számomra. Látvány világban, fantáziában jó a film, de nekem hiányérzetem volt a moziteremből kiérve. Egyszer nézős kategória számomra , de akkor sem adta azt a hatást/élményt amire vártam.

2018.02.03 silverkesh

Az eleje annyira nem ragadott magával, de utána tetszett, képesek voltak megint egy kis varázslat megteremtésére. :)

2017.10.13 Bogii

Harry Potter fanoknak egyenesen kötelező. Nekem nagyon tetszett, Eddie Redmayne szerintem zseniális a filmben. Eddig még csak kétszer láttam, de biztos vagyok benne, hogy többször is sorra fog még kerülni.

2018.01.21 czardora

A történet kissé unalmas volt, de a látvány és a kosztümök remekek voltak. Megérdemelte az Oscart

2017.06.01 jencike1985

Harry Potter filmeket megnézem , de ez azért közel sem annyira kötött le. Jó oké látvány világ tényleg csodálatos, de én többet vártam volna. Az nézze meg aki már a HP részeit látta mert aki azokat nem látta annak csak egy nagy katyvasz lesz és nem fog semmit érteni a filmből.

2019.07.04 DracoDormiens

Ez egy más fajta varázslóvilág, mint amit megismerhettünk, új ország, új világ, tiszta lap. Az állatok nagyon szépen meg lettek tervezve, látszik a sok munka mindenben. Ajánlom minden Harry Potter rajongónak!

2018.03.18 Onódi Zoltán

Ha nincs HP akkor ez a film egy bukta. Az állatok szépek voltak, de a sztori gyenge. Lassú vontatott film. A látvány emelt rajta.

2016.11.20 andy07

Ez egy fantasztikus film, amire megérte mozijegyet váltani :)

2018.11.14 Dirk Bookman

Én szerintem sokkal többet is kihozhattak volna az új sorozatból. Már mint jobban kifejthették volna, akár több filmben is. Én vevő lettem volna rá.

2018.12.05 Vicuska

Nem vagyok ezen műfaj nagy kedvelője, de meg kell hagynom, nagyon jó film. Moziban láttam, majd most néztem meg mégegyszer mikor kijött a második rész( emlékeztetőül) Nagyon jók a szereplők, izgalmas, érdekes. Nagyon jó a története, vannak benne nagy... Több

2021.08.17 Lizzie389758

Harry Potter mellé

Nagyon nagy pozitív csalódás volt. Nem akartam először megnézni, de amikor láttam, nagyon tetszett. Nagyon jó :D, a csuda állatkák nagyon cukik. :D

2018.11.18 kounicakhaha

Izgalmas, látványos film tele kidolgozott és szerethető karakakterekkel. A történet néhány pontja megjósolható, korántsem unalmas film. Még sem tudok jó szívvel maximális pontszámot adni, mert az az érzésem, hogy maradtak még kidolgozatlan lehetősége... Több

2016.11.19 Durran

Hollywood mindenről lehúz még egy bőrt, így van ez Harr Potter világával is. Szerencsére nem teljesen ostoba a történet, noha néhány részlet nem igazán logikus, mmégis egy kerek történet kerekedik belőle a végére. Kváncsi vagyok, hogy mihez kezdenek ... Több

2018.03.03 arszintye99

Nos...önmagában, hogy Harry Potter univerzum nálam nehézzé tette a várakozást, DE MEGÉRTE. Véleményem szerint mind látványvilágban, mind történetben beleillett maximálisan a HP világába...na de nemcsak, hogy beleillett, minőségileg is azonos szinten állt. Hatalmas élmény nyújtott és ezt köszönöm minden HP fan nevében.