Legendás állatok és megfigyelésük

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016.12.10 Kirana80

Kimondottan irritál Harry Potter világa, megjelenése, és sötét harcai. Azonban ez a film hihetetlen szórakozást kínált, izgalmas lényekkel, ezzel a cuki és extra tehetséges Eddie Redmayne-nel, valamint a viszonylag ismeretlen mellékszereplőkkel, az i... Több

2019.02.21 Mithrel

Rettenetesen látványos műről van szó, ez kétségtelen. A varázslatok, a "legendás állatok" és a díszlet és gyönyörű, és hűen hozza a Harry Potter filmekből megszokott sötétebb, misztikus hangulatot. A forgatókönyvből szerintem érezhető volt, hogy inká... Több

2017.06.03 Plisetsky

Csodálatos egy film volt. Már az elején borzongtam mikor a zene és a felirat ment (Harry Potter rajongóként... :D). A történet érdekes volt, a megvalósítása tökéletes, izgalmas és látványos. Természetesen a szerelem se maradt ki belőle ;) imádtam oda-vissza. J.K.Rowling újra alkotott!

2018.01.29 Lord British

Végre újra kapunk egy szeletet a Harry Potter-univerzumból, és milyen jó is ez nekünk! Ugyanúgy képes volt elvarázsolni mint az eredeti mozifilmek, s bár a történet nem egy nagy durranás, a lények és a színészek közötti interakció kárpótol mindenért.

2016.11.29 Ercsi

Teljességgel magával ragadott a film, elvarázsolt, beszippantott a maga rejtélyes, varázslatos, káprázatos világába. A film főszereplői egytől egyik kiváló színészek, akik remek alakítást nyújtottak.

2018.08.13 Evok1909

Négy csillagot mindenképpen megérdemel a film. A történet jó, a lények izgalmasak, szépen kidolgozottak, és a szereplők is hozzák a kötelezőt. De sajnos csak a kötelezőt, valahogy azt a pluszt hiányolom ebből a filmből mint ami a Potter filmekben meg... Több

2016.12.04 Lost Silver Book

Kellemesen csalódtam a filmben. Az előzetesből azt hittem, hogy itt egy nagy mugli-varázsló háború lesz az egész filmben, de szerencsére itt (még) ilyen nem volt. :) Helyette egy mesés kaland csomagot kap a néző, tele "csodálattal" és rejtélyekkel. ... Több

2017.03.03 Acropolis

Korosztálytól függetlenül mindenkinek élményt nyújthat a film, aki a kategóriát szereti. Látványos, szemnek gyönyörködést nyújtó jelenetek és emellett jó a története is.

2017.02.06 Enjoy

Érdekes, látványos és aranyos film. Nem a megszokott mozifilm. lehet belőle tanulni és újdonságot ad a nézőnek. A szereplők magukkal ragadóak, jól alakítanak.

2017.01.05 Ancsus

A Legendás állatok és megfigyelésüket a Harry Potter-filmek szeretete miatt néztem meg, ugyanis egy az egyben azt a csodálatos varázsvilágot keltette életre ez az alkotás. A sztori sem volt rossz, (bár inkább fiatalabbaknak való), de engem a kreativitás, megmutatkozó élénk fantázia varázsolt el a leginkább.

2016.12.30 Potoczkie

Az első perctől kezdve magába szippantott a film, a figyelmem egy pillanatra sem kalandozott el, nem lankadt. Egészen varázslatos világba kalauzolt el a történet, egy olyan helyre, ahol még sosem jártam.

2017.02.23 Beuszi

Mivel a Harry Potter-filmek nagy rajongója vagyok, ezért mindenképpen szerettem volna megnézni ezt a darabot is, hiszen azonos világban játszódik. Nekem nagyon tetszettek a filmben felbukkanó különös lények, a történet, az alakítások, a képi világ. Egyébként maga a történet inkább fiatalabbaknak szól.

2017.01.08 holnaputan

Történetben többet vártam volna, picit egyszerű volt és néhol kidolgozatlan. A lények elég helyesek voltam, látványra egy 4-es.

2017.03.27 Szinano

Akik szeretik a Harry Potter filmek világát, azokat a Legendás állatok és megfigyelésük is rabul fog ejteni, ugyanis ugyanaz a varázsvilág elevenedik itt meg. Engem nem a sztori, hanem a látvány kötött le.